www.sudzibas.lv 220.lv pasūtījums

www.220.lv - pasūtījums

Nekad nesūtiet preces no ww.220.lv. nekad nebiju saskārusies ar tik sliktu servisu. Pasūtījumam bija noteikts termiņš, jau pirms termiņa, aizsūtīju e-pastu, lai painteresētos, kad tad saņemšu savu preci. Saņēmu atbildi, ka Jus ir noteikts termiņš gaidiet. Un tad pats labākais- termiņa pēdējā dienā-šie zvana un saka, ka viena no pasūtījām precēm nav uz vietas, piedāvāja ko līdzīgu. Rezultātā pasūtījums tika atcelts uz nākamo dienu. Arī piegādes laiks nenoteiks no 8.00-18.00. sanāk visus dienu jābūt mājās, jo citi kurjeri nemaz nepiezvana, kas mani vnk pārsteidza.Nu lūk, nākamajā dienā no piegādes ne ziņas, ne miņas. Vēl pēc dienas zvanu, lai uzzinātu, kas par leitu, izrādās viņi norā'dijuši nepareizu pasta indeksu, un prece aizgājusi citur. Kaut kāds sviests...

V

2 220.lv 15.12.2012

Sveiki, Vaarna! Protams, žēl, ka esam likuši vilties. Šajā gadījumā ir vienkārši neesam sapratušies. Mums mājas lapā katrai precei ir norādīts piegādes termiņš. Ja pasūtat vairākas preces uzreiz, tad visam pasūtījumam piegādes termiņš ir tas, kurš ir no visām izvēlētajām precēm visgarākais. Protams, ja prece no piegādātāja tomēr kavējas, tad zvanam un informējam, kā tas notika arī Jūsu gadījumā. Ja vienas preces nebija un nevarējāt gaidīt, tad varējāt vienoties, ka piegādā 2 piegājienos, protams, par katru piegājienu būtu jāmaksā. Par kurjeru - sadarbojamies ar DPD, un viņi vienmēr dienu iepriekš brīdina, ka būs un arī konkrētajā dienā iespējams vienoties par konkrētu laika intervālu.

K krastlana 27.12.2012

es esmu apmierināta ar šo interneta veikalu. Man pienāk regulāri preces un tās es sūtu bieži.Arī par kurjeru nevaru sūdzēties.Vienmēr piezvana un norunājam laiku.

S Sanny 03.01.2013

Nu nez, es tur sūtīju biroja krēslu - man nāca īsziņas ar apstiprinājumiem. Viss kārtībā. Jā, ja pasūtu ar kurjeru - tad kurjers neskries tev pa visu pasauli tevi meklēdams. Cik maksāja tava piegāde? 2 - 3 lati? Nokāpiet no debesīm, neviens jums neskries pakaļ dēļ pāris latiem. Ja jūs zināt, ka jums nāk prece no 8-18, tad norādiet adresi, kur jūs atradīsieties šajā laika intervālā. Pēc pieredzes varu teikt, DPD piegādā preces pēcpusdienā. Parasti cilvēki šajā laikā ir darbā. Kā arī uz 220.lv precei var aizbraukt paši, ja nemaldos, tad darba dienās līdz pat 20:00.!

K krastlana 03.01.2013

nu nezinu gan, man pa tiešām preci ved gan uz mājām, gan tur kur es atrodos. bieži vien esmu darbā un preci pieved regulāri tur kur es esmu.Jums nav paveicies ar kurjeru. man ir superīgs.Pat vakarā atved ja esmu vēlāk mājās. Teikšu tā cik civēku, tik viedokļu.