www.sudzibas.lv 220.lv Lietotas preces

www.220.lv - Lietotas preces

Šodien saņēmu dēlam dāvanai domāto plaņšetdatoru. Piegādāja laicīgi, prieks bezgalīgs. Bet...... ieslēdzām un....
1) Pilns pielādēts ar spēlēm
2) Play veikalā jau reģistrējies cilvēks
3) Galerijā pilns ar decembrī un novembrī uzņemtām svešām...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 22.05.2014

Labdien, sigitaasilina! Lūdzu, uz [email protected] atsūtiet sava pasūtījuma numuru, lai mēs varētu izskatīt Jūsu pasūtījumu un atrisināt radušos problēmu.

Inženieris 22.05.2014

Cien. 220.lv vai Jūs spējat kaut ko pārdot bez problēmām ar klientiem?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.05.2014

Labdien, Inženieris! Ikvienā uzņēmumā var būt problēmas, nekļūdas tas, kas neko nedara. Mēs esam uzņēmums, kas vēlas atrisināt visas radušos darba procesā problēmas, līdz ar to prasam klineta pasūtījuma numuru, lai varētu izskatīt pasūtījumu un noskaidrot problēmas cēloni un atrisināt to.

M marsietis 24.05.2014

Divi varianti:
1) kāds 220.lv darbinieks ir jauki palietojis planšetdatoru un tad ielicis atpakaļ kastē, aizmirstot likvidēt pēdas
2) kāds 220.lv darbinieks ir vēlējies tikt vaļā no sava vecā datora un nolēmis to realizēt caur paša pārstāvēto uzņēmumu
Vai varbūt kāds gribēs apgalvot, ka planšetdators tika lietots jau paša ražotāja rūpnīcā?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.05.2014

Labdien, sigitaasilina! Diemžēl planšetdators šādā stāvoklī bija saņemts no piegadātāja. Šī situācija tiek risināta ar piegādātāju. Lūdzu, vēršaties mūsu garantijas servisā, kur mēs nekavējoties apmainīsim planšetdatoru pret citu, Jūs uz vietas varēsiet pārliecināties par planšetdatora kvalitāti. Atvainojamies par sagādātam neērtībām!