www.sudzibas.lv 220.lv laimīgā stunda

www.220.lv - laimīgā stunda

Šobrīd internetveikalā 220.lv notiek katru dienu laimīgas stundas,kur ir iespēja iegādāties kādu lietu, kas maksāja dārgak par 1ls vai 10ls, bet tie produkti ir jāmeklē pa visu mājas lapu. Tātad, liekas dīvaini,ka meklējot smaržas nekādas atlaides nav, bet kad uztaisa laimīgās stundas sarakstu ar pircējiem, tad ir nopirktas smaržas ar lielu atlaidi. Acīmredzot nekādas akcijas tur nav, visas preces droši vien nopērk viņi paši vai viņu radinieki.

W

B Beisbolzzz 17.07.2013

tu tiešām esi iedomājies, ka veikals (kā reklāmā redzams) atdos TV vai ledusskapi, kas vērti pāris simtus latu, par kapeikām un cietīs zaudējumus? Tas ir vnk melīgs mārketinga triks, muļķu ķeršana tāpat kā ar uzpūstajām 80% atlaidēm... un auni skrien viņām pakaļ :D

Norby 17.07.2013

Pilnigi piekritu ar "Beisbolzzz" tas ir domats prieks tiem kas tic ka vares tur kadu portativo vai sporta preces noprikt par grasiem. Patiesiba neko tadu jums tur nebus, vini tagad ve maskejas ka tas ir kaut kadajubileja del. Ja ka tad tad kapec mebelu nams kur jau stav vairak par 20 gadiem neko par grasiem vaj ar lieliem atlajdiem neatdod. Beidziet so mulkibu, te ir tikai viens variants ka kaut ko iegadaties un tas ar pilnu slodzes darbu un ilgu uzskrasanu.

P pankuuka 20.09.2013

tieši tā skatoties smaržas, telefonus, virtuves tehniku, teltis u.c lietas nekādas atlaides nav, bet vakarā skatoties sarakstu šīs lietas esot pa 1 Ls bijušas akcijā, pilnīgs absurds!!!

O olga2505 01.02.2017

es nopirkusi blenderis par 1 euro laimigas stundas laikā
jamekle visur

sama 04.02.2017

es nopirku epilatoru laimigajas stundas pa1euro,kurs maksaja 35.euro,bet vieta atsutija skalruni 17euro,gaidu kad preci apmainis,redzes vai prece bus pieejama

O olga2505 06.12.2017

bet es nopirku telefonu par 1 eiro NOKIA 3. Vajag meklet.