www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšanās

www.220.lv - Krāpšanās

Veikals 220.lv atsūtot maksājuma uzdevumu apliecināja, ka pārdos man Lenovo yoga tablet 2 10, 1` 32gb wifi planšetdatoru par 239eur - tas bija 10 eur lētāk, kā tuvākajiem konkurentiem - rd, tiesa gan piegāde nebij pa velti kā rd, bet jāsamaksā 2. 49eur - piegāde līdz Omniva. Bet - nauda nedēļu apgrozījās i - veikala 220.lv kontā, un kad man jau bija jāsaņem planšetdators ventspilī, pazvanīja, ka mans dators esot pēdējais, kas izrādījies brāķis (Interesanti - kāpēc manu apmaksāto planšetnieku vispār izpakoja un pārbaudīja!? - vai tā nav apmaksāta priekšrocība samaksājušajam par to!?) pēc tam piedāvāja`dāvanu` - nākamo pirkumu 2 nedēļu laikā - piegādāt par brīvu! Ņirgāšanās tīrā veidā - apsola, neizpilda - neatsūta preci, par kuru izkrāpta nauda, apgroza tādu, kā es, `labticīgo cilvēks` naudu veselu nedēļu, un tad piesola, ka nākošreiz apgrozot nedēļu naudu - neapčakarēs - dodot pat neapčakarēšanas laika garantiju - 2 nedēļas! Bet www.1a.lv priekš manas paziņas atsūtīja - kā solījis - neizpakotu lēto 10, 1` Lenovo planšetnieku, bet - bez latviešu valodas un instrukcijas latviešu valodā! Tā kā pirms apmaksas i - veikalā 1a.lv pieprasiet lai prece būtu ar tās valsts valodu, kurā viņi tirgojas, bet pie 220.lv jūs gaida lohotrons - bezprocentu aizņēmēji, kuri zvejo aizdevējus, solot zemāko cenu!;)

Latviešu tautas 15.08.2015

bez latviešu valodas un instrukcijas latviešu valodā!

Nu un kas? Angļu vai krievu valodās bija? Priecājies! Man vispar pārdevā ar instrūkciju uz vācu, norvēģu, dāņu, somu un zviedru valodas! Pat angļu valodā nebija!

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

žopa, pasaules gals

M mrrx2 17.08.2015

Par apsolīta&apmaksāta pasūtījuma nepiegādāšanu vajadzētu tādu sodu, lai viņiem lētāk izmaksātu pie tuvākā konkurenta nopirkt un nedaudz pašiem piemaksāt par klientam solīto preci, nevis maksāt bargo sodu!

A and1970 18.08.2015

Santīmpisējus nav žēl, katru dienu ar tādiem diemžēl jakontaktē. Ja jūtu ka cilvēks ir santīmpisējs, vnk atsaku, saku ka preces vairs nebūs . Ietaupīji 10 EUR ? Cik var, viens un tas pats . Skopais maksā DUBULTĀ iegaumējiet to uz visu atlikušo dzīvi.

T trubele 18.08.2015

ta tev ar vajag
idiote
kadam idiotam jabut, lai kauko pikrtu 220?????????

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.09.2015

Labdien, mrrx2.

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

A Ashop.lv 24.09.2015

tas ir Ēriks Emerbergs kurš iepērkas dažādos veikalos un pats uzvedās pilnīgi neadekvāti, rada problēmas apkārtējiem, brīvi Publiski DRAUD. Ļoti Ļauns cilvēks radīs problēmas visiem principa pēc. Esiet uzmanīgi, neielaižaties ar viņu nekādās darīšanās. Turaties no viņa pa gabalu...

Viņš iepērkas veikalos, pēc tam paziņo ka par kaut ko nav apmierināts, un pēc tam DRAUD kad uzsūtīs VID, cenšas iebiedēt un beigās cenšas preci paturēt, vai iegūt daļu no tās, vai kādus citus labumus...

Arī šeit veic nepamatotus ierakstus. Izmanto šo portālu Ļaunuma izplatīšanai. Visi veikali kur viņš ir iepircies ir Lieliski veikali tai skaitā arī 220.lv...

220.lv ir Lielisks veikals un šis ieraksts nav patiess. Tikai parasta atriebība uzņēmumam.

M mrrx2 26.09.2015

AShop Andri Žukovski! Tu tirgo kreisās Led spuldzes, bez marķējuma informācijas- kas ir ražotājs, kāds modelis, V, W, A, Lm un tu esi tas dīvainis, kurš nelegāli tirgojoties, bez čeka un tātad arī bez garantijas, apsaukā par dumju cilvēku, kurš negrib apmaksāt to, ko tev vajag- atgriezt savas trīs nemarķētās spuldzes, lai varētu kādam citām iesmèrēt kā~15W, jo par 5, 50ilgi būs jāgaida, kad atradīsies nākošais, kuram iesmērēt to pašu spuldzi bez uzrakstiem jau ar piezemētāku melošanu par šo spuldžu jaudu. Ja gribi, lai tā spuldzīte nedodot gaismu patērē 25W, tad tā jāpapildina ar 20W siltumu izdalošu pretestību! Cik tomēr pats tu esi dumjš. Kad tevi paņēms pie dziesmas oficiālās instances, tad tu kļūsi tik gudrs, ka jāmaksā par krutku sūtīšanu ir tam, kurš apsolīto 25, 20&15W vietā iesmērē 4x švakākas. Tā kā par saukāšanos arī neesi man atvainojies klātienē, tad gaidu tevi Ventspilī pēc savām krutkām, un parunàties, kā tu man atlīdzināsi morālo kaitējumu. P.s. Varbūt pietiks ar to, ka pats atzīsi, ka pats esi dumjš, un pats vēlējies nozagt man naudu par tavu kļūdu labošanu un pilnīgi bezjēdzīgi pūlējies aizskart manu godu.

E Elvis Vītols 27.07.2018

Kāds te sakars ir ar 220.lv?
Ja esat pieminējuši citu cilvēku ne šo uzņēmumu ?