www.sudzibas.lv 220.lv Garantijas remonts

www.220.lv - Garantijas remonts

Aprīlī iegādājāmies elektrisko plīti, veikalā solīja garantiju 2 gadi! Precīzi vienu reizi uzcepām kartupeļus, vairs nevar ieslēgt! Stiepām uz garantijas remontu, laboja 2 nedēļas, priecīgi saņēmēm jau salabotu, diemžēl tikai uz 2 nedēļām un atkal tā pati ķibele nevar ieslēgt!
16.junijā nodevu atkal garantijas remontā, vēl joprojām remontē!!!
Vai Veikalā 220 ir arī normāla prece, vai visa tik pat struntīga?

I Inokentijs 29.06.2010

nav tur nekā normāla, visi ir ražotāja brāķi, ko mums tirliņiem pārdod ar baigām atlaidēm. Tautas valodā - kumpalnieks !

H ha ha 15.07.2010

Vai tad jums šķiet, ka veikals ir vainīgs, ja ir beigta plīts? Vai tad tas pārdevejs to plīti ir taisījis, ja jums tagad ir pretenzijas? Rakstam pretenzijas pret konkrēto ražotāju, ražotāja sūdīgu servisu -220 paši neko neremontē bet dod konkrētā ražotaja centralizētam servisam. Un jo nepazīstamāks brandname, jo ilgak jums remontēs - veikals tur neko nevar izdarīt - jaunu vietā dot ir pašnāvība - neviens veikalam neko nekompensē vai vietā nedod (tas tiek darīts tikai atsevišķos gadījumos, un arī ievelkas). Rezumē - pērkat normālu brandu produktus - tiem pārsvara ir pieklājīgs serviss (Samsung, LG, Elektrolukss, HP utt.). Piemēram, šo brendu serviss darbojas ļoti labi, man kā tirgotājam ir izdevīgi pārdot šamo produktus, jo viņiem ir lielas rezerves daļu noliktavas tepat uz vietas - maz kas ir jasūta - līdz ar to klientam fiksi saremontēs. Atsķirība no visādiem Xin Ji utml, kurus sūta atpakaļ ražotajam vai arī ņem ārā no kastes nākamo ko atdot vietā.

H HAHAH 22.07.2010

220.lv priku port. datoru divus gadus atpakal, arī šobrīd viss OK, strādā kā pulkstenis!

L lala 26.09.2010

Pirms pusotra gada nopirku tur mobilo telefonu nav bijis problemu, pat bateriju nav nacies mainit! Tur jau tiešām atkarīgs no konkrētā ražotāja, jo 220 jau nevar katru tirgojamo lietu pirms tam pārbaudīt ilgā laika posmā, lai pārliecinātos vai viņa strādās. Tas jau atkarīgs no ražotāja, nu moš tai plītij bija kaut kāds fabrikas brāķis, kuru var atrast tikai ilgtermiņā, nevis vienreiz ieslēdzot un izslēdzot!

J Ju 27.09.2010

Es tur 3 gadus atpakalj veljasmashiinu iegadajos, kaa arii nopirku nesen ledusskapi un viss ir kaartiibaa...man arii it kaa probleemu nekaadu nav.

J Jolanta 18.04.2011

Esmu pirkusi Veikala 220 vairākas preces, pārsvarā Elektrolux firmas ražojumā, pagaidām sudzēties nevaru ne uz vienu, visas strāda labi, garantijas remontu nevajadzēja izmantot.
Ja veikala darbinieki būtu kaut mazliet pieklajīgāk pret vissmaz pastāvīgiem klientiem, iepirktos tur arī turpmāk, gan priekš sevis, gan priekš darba. Bet, diemžēl, apkalpošana mani pārstāja apmierināt. Meklēšu citu veikalu ar labi audzinātājiem pārdevējiem.