www.220.lv - cena

Pirms tur ko iegādāties ,esiet gatavi ka saprotamā valodā instrukcijas nebūs.Cenai var uzrasties klāt 2 euro par apkalpošanu !!!Un ceiet ka garantijas laikā firma atkal nenomainīs nosaukumuNeiesaku to firmu.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 22.01.2015

Labdien, Martins 9999!

Ikvienam pasūtījumam, kuram nepieciešama instrukcija tā ir pievienota elektroniski - lūgums skatīt savā e-pastā.

Apkalpošanas maksa 2 eur tiek piemērota pasūtījumiem līdz 15 eur. Informācija par to norādīta pasūtīšanas laikā, mēs aicinām klientus apkopot mazus pasūtījumus vienā, tādējādi ietaupot gan laiku, gan naudu.

Interneta veikals ir viens no pazīstamākajiem un uzticamākajiem interneta veikaliem Latvijā. Darbojamies Latvija jau 11 gadus mums nav pamata mainīt uzņēmuma datus.

Lai konkrētāk varētu atbildēt uz Jūsu sūdzību - norādiet mums savu pasūtījuma nr. šeit vai rakstot uz [email protected]

ar cieņu
interneta veikals 220.lv

_ _žanis 23.01.2015

interesanti, kā "apkalpošanas maksa" iet kopā ar likumu? vai par 14 dienu laikā atgrieztu preci, tiks atgriezta arī "apkalpošanas maksa", jeb tikai preces vērtība un transporta izdevumi?