www.220.lv

Meenesi atpakalj pasuutiiju telefonu no shii interneta veikala, taadu telefonu nekur nevar nopirkt Riigaa....firmas Bang & Olufsen un Samsung kopdarbiibas rezultaats...veeleejos sevi dzimshanas dienaa iepriecinaat. Man teica, ka meenesa laikaa piegaadaas, piekritu gaidiit...pirms Jaaniem piezvaniiju veelreiz, domaaju...nu labi, ja nav, nevaru tak es ar veco visu laiku staigaat, varbuut kaadu citu...jautaaju vinjiem, telefons tieshaam buuus? Vinji man saka, ka meklee...bet maajas lapaa jau staav cita cena shim telefonam ...zemaaka. Man saka Juus sanjemsiet par zemaako cenu. Man neinteresee shii cenas starpiiiba, bet gan rezultaats, bet rezultaata kaa nav taa nav. Un kaadaa sakaraa vinji vispaar liek savaa maajas lapaa taadu produktu kura nav visaa Latvijas teritorijaa paardoshanaa??? Un veeel maina cena...tb re, mums leetaak kaa citur!!! Riebjaas, es pie vinjiem daudz ko esmu pirkusi, esmu mieriigi centusies uztvert vinju gaajienus t.sk., brauciet pakalj monitoram un kad atbraucu man prasa, kas Jums zvaniija...shis nav Juusu monitors :DDD Man reiz pietiek! Ataa!

I

M meiteens 10.11.2006

Jaa es zinu sitos, pie viniem ilgi jagaida, nav veerts!Tikai sola un sola, citi internet veikali tajaa pasaa dienaa atved!S...ds

A Andža 29.12.2013

Pasūtiju telefonu 220.lv, atsūtija telefonu kas neder mūsu reģionam (telefons nav lietojams). Veikals telefonu paņēma atpakaļ, bet naudu solija pārskaitīt. Jau divus mēnešus nav ne naudas ne telefona.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 29.12.2013

Labvakar, Andža! Lūdzu precizējiet un atsūtiet mums Jūsu pasūtījuma nr. vai arī e-pastu/mobilo nr., ar kuru veikt pasūtījums, lai varam pārbaudīt, kāpēc neesat saņēmis naudu! Pēc noteikumiem, ko paredz atteikuma tiesību punkts 4. http://220.lv/lv/t/atteikuma-tiesibas

220.lv ir pienākums 10 dienu laikā izskatīt atteikuma pieprasījumu un atmaksāt Pircējam no tā saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas.

Ļoti gaidīsim no ziņu - sūtiet to uz [email protected] un iepriekš jau atvainojamies!