www.220.lv

Nevienam neiesaku ielaisties jebkādos darījumos ar šo firmu!!!Gadu atpakaļ nopirku telefonu SAMSUNG D-500. Pēc pusgada viņs saplīsa. Uz garantiju bija jānes ELKOR centru. Aiznesu, pēc kāda laika man paziņoja ka viņi neremontēs telefonu jo tas nav paredzēts lietošanai atvijas tīklos. Nesu uz 220.lv Tur pateicu ka telefons nav paredzēyts lietošanai Latvijā, atbilde bija vienkārša,-"bet nekur nav teikts ka viņu nevar pārdot Latvijā!!!" 220.lv pats salaboja, Saņēmu atpakaļ, pēc dienas saplīsa atkal... pusgadu nomocījos! Prasīju lai dod jaunu, nekā. Telefonu viņi "salaboju", bet gļuko vēljoprojām.

D Deniss 29.03.2008

Saku visiem kuri pirks telefonus! Latvijai domātiem telefoniem ir melns panelis bet ārvalstīm sarkans!!!

A Andža 29.12.2013

Pasūtiju telefonu 220.lv, atsūtija telefonu kas neder mūsu reģionam (telefons nav lietojams). Veikals telefonu paņēma atpakaļ, bet naudu solija pārskaitīt. Jau divus mēnešus nav ne naudas ne telefona.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 29.12.2013

Labvakar, Andža! Lūdzu precizējiet un atsūtiet mums Jūsu pasūtījuma nr. vai arī e-pastu/mobilo nr., ar kuru veikt pasūtījums, lai varam pārbaudīt, kāpēc neesat saņēmis naudu! Pēc noteikumiem, ko paredz atteikuma tiesību punkts 4. http://220.lv/lv/t/atteikuma-tiesibas

220.lv ir pienākums 10 dienu laikā izskatīt atteikuma pieprasījumu un atmaksāt Pircējam no tā saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas.

Ļoti gaidīsim no ziņu - sūtiet to uz [email protected] un iepriekš jau atvainojamies!