www.220.lv

Ja to firmu kādam izdodas sazvanīt, acīmredzot cilvēks ir dzimis laimes krekliņā. Zvanu otro dienu, iespēja sazvanīt aptuveni 1:200. Vai nu visu laiku aizņemts, vai neceļ klausuli. Ja paceļ, palūdz uzgaidīt - gaidīšana ilga 13 minūtes, tad nervi mani vairs neizturēja... Vienvārdsakot murgs... :(

B bukuru 08.06.2014

Ne nepiekritu, esmu pasutijusi pietiekosi daudz preces, 220.lv . Un atieksme man loti patika, gan kad perce bija jasanem uz vietas, gan kad preci piegadaja uz majam. Un nedomaju ka mans piegadatajs bija mazak laipns kad atveda 60km, no Rigas, 8 GB nazo kartiti.
Protams mes esam visi cilveki, var but ka es esmu optimists un tapec pasam smaidot visi smaida preti, ceru ja kadam neveicas vienreiz, sanaks citreiz.
Lai Jums veicas.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.06.2014

Labdien, bukuru! Paldies par komentāru! Mums ir patiess prieks apkalpot mūsu klientus, tāpēc mēs nepārtraukti attīstamies un piedāvajam saviem klientiem augstas kvalitātes apkalpošanu un izdevīgas akcijas! Sekojiet līdzi mūsu jaumuniem un uzziniet pirmā par mūsu izdevīgiem piedāvājumiem!