www.220.lv

Tiešām veikals 220.lv laikam kārdreiz skaitījās labākais neta veikals, bet tagad savu prestižu tas ir manās acīs zaudējis, piegāde par maksu, tikai līdz majas ārdurvīm un ja vēl prece ir nekvalitatīva pašam jādodas to apmainīt un tad vēl veselu dienu tie nočakarē smadzenes un paziņo, ka dos vietā jaunu, bet pašam jādodas tam pakaļ, jo redziet viņiem ir tikai pirmā piegāde.

E es 05.10.2006

Pilniigi piekriitu, 220.lv galiigi garaam, es vinus jau sen boikoteeju. Ilgi taa vinu bizness nebuus dziivotspeejiigs, ar taadu attieksmi viniem vajadzeetu tirguu belashus tirgot!

A Andrejs 25.10.2006

Protams, ka telefons tev nestradas, jo vini tirgo kreisos telefonus. Pasam gadijas iegrabties. 220.lv sucks.

E eds 11.06.2008

! ! ! Lūdzu nejaukt divas pilnīgi atšķirīgas firmas.
''Veikals 220'' NAV TAS PATS, KAS 220.lv

K Krista 11.06.2008

Nu nezinu ka tur isteniba ir citiem, bet man ar 220.lv nekad nebija problemu! Pasutiju tur jau vairakas lietas. Sazvanas, saruna par laiku, vienmer atved un ienes maja!

I Inga 11.06.2008

es gan nopirku tur telefonu SE, un straadaa vinjsh nu ljoti labi, neskatoties uz to, ka esmu vinju gan aplejusi, gan metusi un ziemaa saldeejusi! un pagaaja jau 2 gadi! un tas ir sliiders, kuranm peec idejas jau peec pusgada buudu jaasadalaas uz 2aam puseem