www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Pasūtījam preci 15.maijā, pasūtījuma nr.4578785, sańēmam tikai 26.jūnijā! Mūsu pasūtījumam bija nepietiekamas detałas, rakstījam, zvanījam 220.lv, operatore teica ka ir uzrakstīta vēstule piegādātājam, bet uz 02/08/2017 atbildi par mūsu problēmu neseńēmam. Kādi vińam ir piegādātaji, ja mēnešā laikā nevar dod atbildi? 14.08 sańēmu vēstuli no 220.lv ka vēl nav atbildes no peigādātaja. Interanti gan! 18.08 operatore piezvanīja, paprasa lai aizsūtījam vińiem bildes ar nepietiekamam detałam, 20.08 vińi bija aizsūtīti. In atkāl klusums! 14.09 paši piezvānījam lai precizētu kad mēs varam beizdot sańēmt nepietiekamas detałas, bet operatore pateica ka vińi nesańēma nekādus foto. Kad pārsūtīju vēlreiz vēstuli kurā bija rakstīts ka es vińu nosūtīju 20.08 operatore uzreiz pateica ka vińiem ir tehniskas problēmas! Šodien jau ir 21.09 bet problēma nav risināta. Nekad nepirkšu vairs šajā internetveikalā.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 21.09.2017

Paldies par ziņu. Nodevām informāciju tālāk atbildīgajai personai, lai noskaidrotu kāpēc radās problēmas ar pasūtīto preci un pēc iespējas ātrāk to atrisinātu.

J