www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Ļoti slikts klientu apkalpošanas serviss, pareizāk sakot, vispār nav klientu apkalpošanas serivsa.
Pasūtīju preci, kura tika solīts ka tiks piegādāta nedēļas laikā, bet beigās saņēmu tikai pēc mēneša un neuzvienu no maniem epastiem netika atbildēts. Protams ka aizkavēties piegāde var, tāpēc nolēmu vēlreiz izmēģināt viņu piedāvājumu - šoreiz izvēlējos preces kas jau ir noliktavā un pieejamas jau rīt, tā kā izvēlējos piegādi uz mājām - tad plus 2 dienas nāca klāt, šobrīt jau ir pagāJusi nedēļa un prece netiek piegādāta un uz maniem epastiem neviens neatbild. Iesaku izvērtēt pirms iepērkaties šajā i-veikalā, ja termiņi nav svarīgi, tad var pirkt, bet ja vēlaties saņemt laicīgi savu preci, tad noteikt izvēlaties citu i-veikalu.

25.06.2020

T Taisnīgums99 25.06.2020

Un kapec uz tiem visiem e-pastiem 220 butu tik atri jaatbild?