www.sudzibas.lv 220.lv Prece netiek piegādāta noteiktajā laikā

220.lv - Prece netiek piegādāta noteiktajā laikā

Vēl viens no pasūtījumiem ar uzrakstu-saņemsiet rīt. Sazvanīju jau no agra rīta iepriekšējā dienā, lai tad, nu, nākamajā dienā gandrīz vai ar rezervi. Jā, viss pa smuko-spēļu konsole būs nākamajā dienā akropolē. Kad jau tuvojās pēcpusdiena, nojauta nelika vilties-sazvanīju 220 un jau paredzama atbilde-ziniet, šodien diemžēl nebūs pasūtījums, nezinām īsti - kāpēc, varbūt kāda tehniska ķibele vai kas cits, tikai uz nākošo nedēļu... Nu, paklau, un ar šādu servisu jūs, 220.lv, pasniedzat sevi kā vienus no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem? Ļoti nepatīkami-domāju šo izklāstīt plašākā internetā.

30.05.2020

V

L Laine K 12.06.2020

Jā, ar piegādes laikiem viņiem neiet... Vienkārši lieki tērē citiem cilvēkiem laiku.
Man mājaslapā bija norādīta diena, kurā prece tiks piegādāta veikalā un ir gatava saņemšanai. Speciāli aizbraucot uz norādīto adresi pēc preces, man pasaka, ka prece ir sapakota, bet vēl nav piegādāta no noliktavas. Nu, kādā sakarā jānorāda diena, kurā jūs, acīmredzot, nespējat piegādāt savas preces?!? Un darbinieks vēl pasaka, ka jums bija jāsagaida sms, nevis jāskatās uz mājaslapā norādīto saņemšanas dienu. Nu, bet tad vismaz nerādiet konkrētus saņemsanas datumus... sviests!