www.sudzibas.lv 220.lv Nav piegādātas visas preces.

Atrisināta220.lv - Nav piegādātas visas preces.

05.09.2016. internetveikalā 220. lv pasūtīju 8 preces. Pasūtījuma nr. 3579418. Kopsumma bija 43.88 eiro. Drīz vien pasūtījumu nodeva kurjeram un pie manis kurjers ieradās jau tajā pašā piektdienā (09.09.2016.). Bet- kurjers piegādāja tikai 2 preces no visām. Kurjers apgalvo, ka viņam ir iedotas tikai 2 kastītes. Vēl joprojām neesmu saņēmusi pārējās sešas preces, kuru vērība ir nedaudz lielāka kā 20 eiro... Rakstīju uz viņu e-pastu [slēpt]@220.lv, atbildi nesaņēmu pat pēc 7 dienām, lai gan viņu mājaslapā ir rakstīts, ka atbild 1 - 2 darba dienu laikā.; Tad nu rakstīju 220.lv online- konsultantam, kur man atbildēja, ka man palīdzēt varēs tikai tad, ja es nofotografēšu iepakojumu svītrkodus. Protams, ka es, saņemot preci, tos izmetu ārā, kāpēc lai es saglabātu tukšus maisiņus... Viņi nekā man nevarot palīdzēt, jo sistēmā rādoties ka saņemts! Nu un, ka viņiem rādās, tas nav reāls pierādījums, ka es preci saņēmu! Protams, tajā pašā dienā man klientu konsultante uz e- pastu atsūtīja ziņu, ka vēloties neprecizēt, vai preces esmu saņēmusi. Jocīgi, ņemot vērā, ka tajā pašā dienā rakstīju, ka neesmu vēl saņēmusi preces.
Vai tad es melotu par nesaņemtu preci?
Nelikšos mierā, kamēr preces nebūšu saņēmusi!
Esmu jūsos ļoti vīlusies, 220.lv. Es biju pacietīga, bet nu mans pacietības mērs ir pilns.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 22.09.2016

Labdien,

Paldies par informāciju,
Mēs sazināsimies ar mūsu klientu apkalpošanas centru, un pēc visas informācijas pārbaudes ar Jums sazināsies telefoniski,
Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām,

Ar cieņu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Šulammīta Jusova 25.10.2016

Problēma ir atrisināta, jo 220.lv paši man personīgi zvanīja un piedāvāja veikt jaunu pasūtījumu un atsūtīt visas nepiegādātās preces, un nu es esmu visu saņēmusi.

Komentāri (4)

L Leksis 23.09.2016

Nekad nepieņem preci no kurjera, ja tā nav pilnā komplektāciā. Un neveic priekšapmaksu. Apmaksu veic tikai saņemot preci...

š Šulammīta Jusova 26.09.2016

Likās jau, ka nav viss, bet bija ļoti jāsteidzas uz vilcienu, tāpēc fiksi paņemu preces un parakstījos. Acīmredzot, steiga nekur neder.

š Šulammīta Jusova 26.09.2016

Pašlaik mana situācija tiek risināta, cerams, ka viss būs kārtībā :)

š Šulammīta Jusova 25.10.2016

Viss kārtībā, visas preces beidzot saņēmu, mana situācija ir atrisināta!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes