www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšanās, slikts serviss

Atrisināta220.lv - Krāpšanās, slikts serviss

Labdien,

Rekomendēju nekādā gadījumā iegādāties preces no 220.lv, Tirdzniecības veikala internetā, ja nevēlaties būt vīlušies. Pirmkārt tirgotāju placis, krāpjas, otrkārt vilcinās, melo un visādi citādi māna pircējus.
2021. gada 14. februārī pasūtīju 2 lietas:
Vanna Besco Viya, balta 2546241 shorturl.at/jzDK4
Automātiskais sifons vannai McAlpine 315813 shorturl.at/nETWZ
Summa EUR 918.48
Atnāca SMS ziņa, ka piegāde tiks nodrošinātā 7. aprīlī (gandrīz pēc 2 mēnešiem)
Pēc vairākkārtīgām SMS ziņām par kavēto piegādi, aprīļa beigās tika piegādāts sifons.
Par vannu 220.lv pat neliekas ne zinis, ka ir vispār klients būtu jāinformē.

Pēc vairākkārtīgiem zvaniem/e-pastiem vesela mēneša laikā, neviens nespēj sniegt atbildi par vannas piegādes laikiem, sarežģījumiem vai tamlīdzīgi. Neatbild, nereaģē, nesniedz atbildi, ne par piegāde statusu, ne spēj piedāvāt risinājumu vai tml. Katrs klientu servisa personāls tikai sola sniegt atbildi 1 dienas vai 3 dienu laikā un tā visi turpina skaisti melot.
Maija beigās pēc kārtējā e-pasta 220.lv piedāvā atgriezt naudu. Vispirms atskaita naudu par vannu, nezin kāpēc 220.lv paši pat neiedomājās, ka konkrētais sifons ir paredzēts konkrētai vannu un naudu neatgriež. Man speciāli jāinteresējas par sifona atgriešanu jātērē savs laiks.
Aizvedu nododu sifonu, bet par izmaksas par piegādēm neatgriež. Atkal jātērē laiks, lai rakstītu un prasītu atskaitīt līdzekļus par piegādi..

Bez tam joprojām vanna ir pieejama interneta veikalā, bet jau ar citu cenu un ar iespēju piegādāt kaut vai nākamajā dienā! Turpina krāpt klientus!

Šis ir mans pēdējais sadarbības mēģinājums ar šo veikalu, vairs nekad neatgriezīšos!

31.05.2021

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 01.06.2021

Labdien,
Lūgums atsūtīt pasūtījuma numuru uz [email protected] vai norādiet to šeit.
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Arturssss 08.06.2021

Sūdzības atrisināta - sazinājās klientu apkalpošanas nodaļa. Atkārtoti tika pasūtīta prece. Piegādāja nedēļas laikā. Paldies par reakciju!

Good Intentions 31.05.2021

Es personīgi neuzdrošinātos sūtīt pa tādām cenām kaut ko internetveikalā, bet atkal tas esmu tikai es.