www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšanās ar cenām

220.lv - Krāpšanās ar cenām

Veikala 220.lv Cenas visām precēm ir dārgākas nekā citos veikalos. Par piegādi nav vērts runāt, to jau visi zina, ka var nākties gaidīt 3 mēnešus un tad tikai atdod naudu. Sazvanīt veikalu nevar, ir tikai viens numurs, kas protams ir aizņemts visu laiku. Darbinieki un piegādātāji ir līmenī, bet veikala vadībā ir pilnīgi idioti, kas sasola ļoti daudz, bet nabaga izpildītājiem nav ne 6 rokas, ne 12 kājas, lai to visu paveiktu.

22.07.2020

Y

T Taisnīgums99 22.07.2020

Neslavas celshana, kartejais neveiksminieks, mulkjis.
Kur tieshi cenas ir letakas (salidzinot ar uznjemumiem, kas maksaa visus nodokljus)?

T taisnibascinitajs3 22.07.2020

Ja nepatīk cenas, neviens neliek izmantot šo interneta veikalu. Es piemēram neiepērkos SKY, ja varu atļauties tajā dienā tikai Maximu.

220.lv ir visspār pēdējāis sūds. Ne par ko negrib atbildēt. Vienmēr saka, kā esot marketplace. 5 no 5 pasūtījumiem ar problēmām. Ne pie vienas netiku. Vai nu nav, vai jagaidam ap mēnesi, (nopirku citur) vai vēl kas. Neiesaku nevienam. Pat 1a.lv lābāk strādā.