www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana, melīga informācija

220.lv - Krāpšana, melīga informācija

Vēlējos nopirkt slidkalniņu. Atradu sev vēlamo preci. Pie tās pierakstīta informācija: "-50% atlaide piegādei ar atlaižu kodu Free2473 ir spēkā 17.06. , pasūtījumiem virs 49€ ārpus Rīgas tikai reģistrētiem lietotājiem, kuri iegādājas pārdevēja 220.lv preces ar īpašo atlaižu koda ikonu. Viens lietotājs var izmantot kodu tikai vienu reizi". Pārbaudu, atlaižu koda ikona ir, 17.06. Arī ir, Cena pāri 100 eur. Sāku veikt pasūtījumu un atzīmēju "piegāde ārpus Rīgas", bet izrādās, ka šo preci varu saņemt tikai Rīgā ar bezmaksas piegādi. Zvanu uz info tālruni, izrādās, ka šo preci ārpus Rīgas viņi nepiegādā, jo neesot tāda transporta, kas var 3 m garu preci piegādāt. Prasīju, kāpēc tad norādāt, ka piegādei ārpus Rīgas ir atlaide? Atbildē skanēja: mēs to visām precēm liekam. Tātad, klientu mānīšana, krāpšana rakstot nepatiesu info un klientu laika tērēšana. Jāatzīmē, ka visas piegādes iespējas gan ar pastu, gan Dpd viņu lapā bija neaktīvas (nav norēķinājušies? - rodas jautājums) .

17.06.2020

U