www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

220.lv interneta veikalā pasūtīju telefonu, protams telefons darbojas visas saistības ir izpildītas. Bet kastēs kur bija paredzēta vieta austiņām un papildus usb kabelim bija vien tukša vieta, pietam ekrāns nebija kārtīgi notīrīts. Kad pasūtīju planšetdatoru bija tas pats, tad nospriedu, ka varbūt planšetei nenāk līdzi, bet telefoniem, cik emu pircis, vienmēr nāk līdzi austiņas un papildus usb kabelis, pie tam iepakojumā bija paredzēti atsevišķi nodalījumi kuri bija tukši. Protams itkā sīkums, bet ja tā padomā, tad negodprātīga rīcība no pārdevēja puses.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.09.2016

Labdien,

Vēlamies Jūs informēt ka tagad lielākajai daļai mobilo telefonu par razotāju tendenci ir kļuvis nepievienot aksesuārus komlektā, piemēram Nokia un Huawei telefoni. Šī informācija attiecas arī uz planšetdatoriem. Lai precizētu vai Jūsu mobilais tālrunis un planšetdators ir šajā kategorijā, mēs Jūs lūgsim atsūtīt pasūtījuma numurus kuros bija Jūsu pasūtītās preces. Un 2 darba dienu laikā mēs sniegsim Jums tiesu informāciju par konkrētajiem modeļiem.

Ar cieņu

K Kārpa1988 23.09.2016

Skopais maksā divreiz :) Nav jau brīnums, ka lētāk kā citur!

D Daniels19883 24.09.2016

pasûtîju preci un jau nedèłu nav atnàkusi ????

D Dontkillmyvibe 24.09.2016

Tagad ļoti daudziem telefoniem nenāk līdzi austiņas. Piem.,WP Lumia modeļiem.

J Juris010 25.09.2016

Ražotājs bieži dažādiem reģioniem piedāvā atšķirīgu raksturlielumu un atšķirīgas komplektācijas tālruņus, taču iepakojums (nodalījumi) ekonomijas nolūkos ir viens, kā pilnākajai iespējamajai komplektācijai.
Jebkurā gadījumā, tev ir tiesības griezties pie veikala 220.lv ar iesniegumu par līgumam neatbilstošas preces piegādi un prasību veikt apmaiņu uz viņu rēķina, tikai neaizmirsti iesniegumam pievienot izdruku no preces apraksta 220.lv mājaslapā pasūtījuma izdarīšanas brīdi un video ar izpakošanu, kur redzams, ka preces iepakojums ir bijis iepriekš atvērts un kāda ir tās komplektācija saņemšanas brīdī.