www.sudzibas.lv 220.lv Slikta apkalpošana, kavējas piegādes

220.lv interneta veikals - Slikta apkalpošana, kavējas piegādes

Preci pasūtīju 09.06, precei bija jābūt 11.06 piegādātai uz mājām. Protams, ka tā arī netika piegādāta konkrētajā dienā, zvanīju katru dienu uz palīdzības tālruni, konsultanti katru reizi Saka ko citu, tad nezin, kur kavējas, tad Sola, ka nākošajā dienā būs, protams, nekas nemainījās, 220.lv kontā viss stāv uz vietas, līdz beigās jau piedraudot ar Ptac un bez tabu, šodien tika piegādāta prece 16.06

P

R Renārs Valdmanis 14.02.2020
Pasūtam 2 lietas atved vienu

Pasūtījām ledusskapi un bērnam velosipēdu. Atveda tikai ledusskapi jo esot aizmirsuši pievienot otru pasūtījumu. Sola atvest nākamajā dienā ko protams atkal neizpilda esiet uzmanīgi ar 220.lv viņi nemāk un nevar strādāt Lv teritorija

R Renārs Valdmanis 14.02.2020

1p

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020

P Pircēja 16.06.2020
Slikta apkalpošana, kavējas piegādes

11.06 piegādātai uz mājām. Protams, ka tā arī netika piegādāta konkrētajā dienā, zvanīju katru dienu uz palīdzības tālruni, konsultanti katru reizi saka ko citu, tad nezin, kur kavējas, tad sola, ka nākošajā dienā būs, protams, nekas nemainījās, 220.lv kontā viss stāv uz vietas, līdz beigās jau piedraudot ar PTAC un Bez tabu, šodien tika piegādāta prece 16.06

S Sudzibas.lv Admin 16.06.2020

T Taisnīgums99 17.06.2020

Vaau, divas dienas kave! Taa it ka tas butu autobuss un jus stavetu pietura to gaidat!
220 ir viens no labakajiem veikaliem! Tu doma tie operatori ir gps tam precem pielikusi un zin kur tas atrodas? Tu pat noteikti nezini ko tavs virs vakaros dara, bet gribi zinat precu atrasanos vietu! Mulkjigi,
ptac un bez tabu ir kads suns? Tici man, tadam 220 ir pie kajas viena veca tante vai kads tur stulbs raidjums!