www.sudzibas.lv 220.lv Atkal un atkal tas pats...nepaļaujaties uz ātru piegādi

220.lv - Atkal un atkal tas pats...nepaļaujaties uz ātru piegādi

Pasūtīju jaunu telefonu un pārsi aksesuārus. Bija norādīts, ka preci var izņemt nākamajā dienā. 3 dienas ne ziņas no 220.lv. Sazvanīt nevar, uz epastiem neatbild. Caur firmas.lv atradu citu kontakttālruni un uzzināju, ka uz aksesuāriem neattiecas ātrā piegāde līdz ar to pasūtījuma piegāde atlikta par 10 dienām!

Neticiet ātrajai piegādei, atkal un atkal tas atkārtojas pie sūdzībām. Viņiem nav izstrādāts process lai to nodrošinātu.

Dalīto maksājumu arī neiesaku izmantot. Izlasiet viņu finansu partnera lateko līgumu. Tur viss uzdizainēts tā, ka nedod dievs tu nokavēsi maksājumu 1 dienu starpbanku pārskaitījumu dēļ vai tāpēc ka piemirsi. Uzreiz ieslēgsies cits līguma pants kur tu maksā drastiskus procentus pēc gara grafika.

Viņiem ir nospļauties uz klientu, galvenais ir nauda. Nav vērts tur iepirkties... Ātrāk un vienkāršāk ir aiziet uz veikalu.

11.03.2020

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 11.03.2020

Labdien Rihard,
Lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru, par kuru ir runa, lai mēs varētu izvērtēt radušos situāciju

R