www.sudzibas.lv 2. Stāvs Veikals Nelaipnas kasieres

2. Stāvs Veikals - Nelaipnas kasieres

Esmu ļoti vīlusies šī veikala pārdevēju apkalposanas kultūrā. Man noteikti nevajag, lai man klanās vai 10 reizes sveicina un uzbāžas. Bet atvainojiet, pieejot pie kases, Tevi sagaida mēma kasiere, kura nespēj nosaukt summu, kas man jāmaksa, no sērijas man jāskatās tā summa kases ekrānā, nerunājot par elementaro- paldies un lūdzu. Vai pārdevēja ir pārliecināta, ka man ir laba redze??? Es varbūt neredzu šos ciparus. Nevaru nosaukt šīs pārdevējas, jo uz čeka neparādās kasieres vārds. Ar nelaipn0 apkalpošanu esmu saskārusies vienmēr, kad tur iepērkos.

L loginaleks 30.03.2013

Pardeveja pie kases ļoti nelaipna. Sabojaja galdaugu kuru mēs noperkām un iztelojas kā neko nedārija. Tā bijā meitene ar brillem. Vienkarši ārprāts!

S sooole 30.03.2013

Oj, oj, oj!!! Slikti, kad sveicina, kaut ko piedāvā un slikti, kad klusē.Cilvēki, ko Jums vajag?

L lindaaaaa 07.04.2015

Да там вообще не умеют обслуживать!Не знают своей работы!Нездороваються!Неулыбаються!Ув.Начальство обратите внимание на ваш персонал!

F flai 19.06.2015

Apkalpošanas līmenis tiešām briesmīgs! Pirmo reizi mūžā kādā veikalā saskāros ar to, ka man vienkārši bļauj virsū...lēti uzcirtusies dāma ar melniem matiem. Nemaz jau neiedrošinos runāt par tādu elementāru "labdien", "paldies" vai "uz redzēšanos"! Ārkārtīgi nepatīkams personāls, ar iztrūkstošu jebkādas inteliģences klātesamību! Ļoti liela vilšanās sajūta un sabojāts garastāvoklis pēc katras šī veikala apmeklēšanas reizes. Lūdzu vadībai pievērst uzmanību šai problēmai! Vēlos šajā veikalā iepirkties, taču šausminošās attieksmes dēļ nav vēlēšanās turp doties!