1un2 automazgātava - Slikts serviss

Šodien izmantoju pirmo reizi šo automazgātavu un viennozīmīgi pēdējo.
Sākšu ar to, ka personāls runā krievu valodā. Palūdzu norekomendēt kuru programmu izvēlēties, bet darbinieks kā cirka aktieris tik skandina, lai izvēlos nevis vienkārši pasaka, ar ko labāk man dabūt nost netīrumus. Darbiniekam būtu jāzina, ka strādājot ar klientiem ir jāpaskaidro varbūt kādas neskaidras lietas. Gala rezultāts ir pilnīgi briesmīgs - auto tā arī palika nenomazgāts! Apzinos, ka mana vaina bija tajā, ka izvēlējos šo auto mazgātavu neizlasot pirmā tam atsauksmes. Iesaku tikai citiem - ja negribat sačakarētu garīgo, jo jūs tur vēl tiksiet pazemoti ar to, ka kaut ko neizdarāt pēc darbinieka vēlmēm un iegribas, un reāli vēlaties tīru auto - šī nebūs īstā vieta.

S sannas 09.04.2023

Kauns nav? Nezini ar ko mazgāt mašīnu? Ielej ūdeni no krāna. Nav jālielās ar savu nezināšanu un savu valodas neprasmi.