www.sudzibas.lv 1shop.lv Pircēju maldināšana

1shop.lv - Pircēju maldināšana

Biju nopircis telefonam aizsargstiklu, kas, neskatoties uz to ka atbilst telefona specifikācija 0 Samsung S7, izrādījes nepietiekami liels lai pārklātu visu ekrānu, atstājot vismaz 5 mm no visam malam nepasargātus.
Rakstot servisa teica ka pilna ekrāna aizsardzību sniedz tikai tie, kur ir rakstīts full face protection, un maksā tas daudz dārgāk.
Nesaprotu, kāda vispār jēga pārdot tādas lietas, kas jau no pirma skatiena neatbilst nedz estētiskam, nedz praktiskam prasībam.
*Blue star tempered glass screen protection.

D

Baidos, ka šajā gadījumā Dmitrijam nav taisnība. Nav nosegts viss priekšējais panelis, taču ekrāns ir nosegts, kā teikts aizsargstikla raksturojumā - screen protection.

Aigars31 23.02.2017

nu labi ka jūs neielikāt necauršaujamos logus caur to firmu

Latviešu tautas 23.02.2017

Ej un izgulies, alkonavts!

L Labudienu 23.02.2017

Man arī bija tāda paša situācija ar šo veikalu, bet operatori pabrīdināja, ka plēve varbūt mazāka, ja jūsu telefonam apaļie sāni. Pēc tām uzzināju, ka tagad vairākiem telefoniem apaļie sāni un vajag precīzi skatīties preces aprakstā un nosaukumā, tur viss rakstīts. Šajā gadījumā Dmitrijam nav taisnība. Vajag zināt, ko tu pērc.