www.sudzibas.lv 1shop.lv tiesibu pārkāpums

www.1shop.lv - tiesibu pārkāpums

Pirms Kada laika izdomāju iegādāties sev spoguļkameru.
Paziņa man ieteica internetveikalu-1shop.lv
Es izpētiju preču klāstu, cenas un izlēmu ka pirkšu sev Olympus E-620 DOUBLE ZOOM KIT.
Cena bija ļoti pieņemama un es zvaniju lai pasūtītu preci.
Meitene kas atbildeja man uz zvanu bija ļoti laipna...visu sarunājām..iedevu adresi kur vest...teica būšot pēc 18:00...Atbrauca kurjers..iedeva man kasti ar Spoguļkameru...es parakstijos.
Kad pēc kāda laika sataisijos kko nofotogrāfēt biju vienkārši pārsteigta...tā vietā lai ieraudzītu savu karoto preci, ieraudzīju kautko līdzīgu tam ko pasūtīju...bet tas nebija tas...
Zvaniju uz ofisu..tur man atbildēja ka neviens man nemainīs preci jo pati esmu vainīga ka nepārbaudīju uzreiz preci.viņi nepieņems preci un neatdos man iztērētos -560 ls
P.S.-bildē ir tā kārotā spoguļkamera!

B Baņkieris 17.07.2009

Šajā gadījumā Jūs pati esat vainīga, ka neatvērāt vaļā sūtījumu kad kurjers jums to atveda un parakstījāties par sūtījuma saņemšanu.
Tagad daži jautājumi iesniedzējam:
1. Vai pavadzīmē, kuru jūs parakstījāt ir norādīts tās kameras nosaukums kuru bijāt pasūtījusi vai arī tās kameras nosaukums kuru saņēmāt?
2. Kāda ir cenu starpība starp šīm divām precēm?
Jūs varat šo kameru atgriezt atpakaļ 14 dienu laikā no iegādes brīža, ja tā jūs neapmierina un nav bojāta. Tirgotājam ir jāpieņem šī prece un jāizsniedz jums tā prece ko pasūtījāt, vai arī jāatgriež nauda, ja protams jums ir darījuma apliecinoši dokumenti(čeki).
Ja augstāk minētais ir un tirgotājs netgriež jums naudu, griežaties PTAC!

A Ally 17.07.2009

joks tāds ka starpība summā ir vismaz 370ls...čeki ir...

B Baņkieris 18.07.2009

Čeki jums uz 370Ls un kā jūs pierādīsiet, ka maksājāt vairāk?
Vienmēr, pirms parakstat pavadzīmes, vajag paskatīties ko kurjers jums ir atvedis!

G gena 20.07.2009

jebkuru interneta pirkumu 14 dienu laikā var atdot atpakal bez paskaidrojumiem.

www.ptac.gov.lv

E Es 24.07.2009

atgriezt jau var, bet ja pavadzīmē ir viena prece, bet atvesta cita, ko tu var vairs atgriezt, jo čeki jau tev ir pilnīgi par kaut ko citu!!! Vajag būt uzmanīgākiem. Un vēl, ka gan interneta veikals tagad var zināt, ka paši neesat samainījuši, iedomājaties situāciju arī no otras puses. Tāpēc vienmēr pārbaudiet! Ir strādāts tādā kantorī, kļūdīties ir cilvēcīgi, tāpēc, lai nebojātu nervus viens otram PĀRBAUDAM :)

K Kate 23.02.2011

Ptac neko nelīdżēs

K kurjerapakalpojums 06.05.2011

Labdien! Varbūt jūsu firmai ir vajadzīgs kurjers? Esmu profesionāls kurjers-pastnieks. Meklēju kurjera, pastnieka, preču piegādātāja darbu Rīgā un visā Latvijā. Varu strādāt arī citās valstīs.
Ir teicama praktiskā kurjera pieredze adresātiem piegādāt dažādus kurjerpasta sūtījumus-
ziedus, dāvanas, sīkpakas,
arī ir teicama pieredze piegādāt adresātiem dokumentus, dažārus vērtspapīrus, ielūgumus, pasākumu biļetes, aviobiļetes, vīzas.

Vairāku gadu darba praktiskā pieredze tūrisma firmā "Kolumbs Juniors".

Pieredze stomatoloģiskajā klīnikā "Elladent".

Arī pieredze ziedu piegādes servisā "Ziedu Pasaule""

Piegāde jebkurā Latvijas vietā, iespējams arī piegāde Eiropas Savienības valstīs, izmantojot mūsidenu GPS navigācijas sistēmu, ka atvieglo jebkura sūtījuma piegādi adresātiem jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Labās īpašības- bez kaitīgiem ieradumiem, precīzs, pieklājīgs, atbilības sajūta, atsaucīgs.
Valodu zināšanas- Latviešu, krievu, angļu, vācu, lietuviešu.

Hobiji un intereses- profesionāla fotografēšana, žurnalistika, intervēšana, radioamatierisms, pasākumu vadīšana.

Izskatīšu visus darba piedāvājumus.

Loti gaidisu no Jums atbildi

Tālrunis informācijai
29662955
Kurjers. Kurjeru pakalpojumi.

A Ap... istais 06.12.2019
Klientu ap....šana

05.12.2019 pasūtīju preci, samaksāju. Teica ka prece būs pakomātā 07.12.2019. Šodien zvanu man saka-piedodiet mēs sestdien, svētdien nestrādājam, prece būs nākamnedēļ.

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2021