www.sudzibas.lv 1shop.lv Nepiegādāja pasūtīto preci

1shop.lv - Nepiegādāja pasūtīto preci

Minētais interneta veikals izceļas ar savu attieksmi pret klientu. Iesaku pārdomāt, vai vēlaties likt likmes jautājumā: "Pasūtīto preci piegādās vai nepiegādās?" Oktobra sākumā pasūtīju mobilo tālruni, lai to varētu uzdāvināt, bet līdz pat šai dienai neesmu saņēmusi ne tālruni, ne kādu situāciju izskaidrojošo info no pārdevēja. Pēc telefona pasūtīšanas saņēmu zvanu ar apgalvojumu, ka nākamajā dienā līdz plkst.12:00 kurjers tālruni piegādās.Diemžēl nākamajā dienā nebija ne kurjera, ne telefoniska atvainošanās no pārdevēja.Zvanīju pati un saņēmu solījumu tālruni saņemt atkal nākamajā dienā, bet, acīmredzot, nākamā diena nav pienākusi joprojām... Pazuda kurjers ar visu telefonu kā arī 1shop pārstāvji.

I

A Andrejs 21.02.2008

Neko sev! Man pagaidām problēmas nebija. Bet nākamreiz es diez vai pasūtīšu no 1Shop.lv.

J Jurgis 17.03.2008

Burbuljus nelaid. Kam negadas, pati stradasi tad redzesi ka ir :)