www.sudzibas.lv 1A SERVISS SIA Nožēlojams nomas kantoris, iznomā auto grabažu

Atrisināta1A SERVISS SIA - Nožēlojams nomas kantoris, iznomā auto grabažu

Iznomājām automašīnu ar āķi uz 3 dienām , jo svarīgi bija vilkt savu piekabi. Tiklīdz tiku līdz mājās un pievienoju piekabi sapratu, ka ir problēmas ar elektrību, nav uguņi. Sazvanīju nomas kantori un teicu, ka gribu nekavējoties atgriezt mašīnu, jo nav elektrības padeve piekabei uz ko man atbildēja lai vēršos tuvākā servisā un pie meistara lai saremontē. Uz ko atbildēju, ka mums nav laiks nodarboties ar viņu mašīnu remontu, gribējām iznomāt mašīnu braucošā stāvoklī, jo nekavējoties bija jādodās pie sava klienta. Kad jautāju vai nauda tiks atgriezta par iemaksāto nomu 3 dienām 242 EUR, jo mašīnu atgriežu nekavējoties 30 min laikā no paņēmšanas, viņi atbildēja , ka nauda netiks atgriezta. Nožēlojams krievu kantoris, neiesaku nevienam. Pat savu teritoriju nevar sakopt, čūsku midzenis, ieauguši zālē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liene Janelsiņa 10.06.2024

Nekas netika atrisināts.