www.sudzibas.lv 14.poliklinika dr.Sunite/доктор Суните

14.poliklinika - dr.Sunite/доктор Суните

не ходите к доктору Суните. поставила мне неверный диагноз, почему то даже не осмотрев.(!) прописала гормоны, от которых мне было плохо.просила ее поменять-нет, говорит, все должно быть нормально. плюнула, пошла к другому доктору...мне вообще не нужны были эти гормоны, как выяснилось.
плюс хамское обращение. пугала венерическими болезнями, как оказалось (хватило ума вовремя сбежать) обычная, бытовая инфекция.
берегите себя

K

I Ieva 19.04.2011

Urla-bakterioloģiskais ierocis.

J Janīna 02.05.2011

Ja ir nepieciešama ārstēšana, tad ir jāizvēlas zinošs speciālists, nevis tāds, kurš metājas no vienas vietas uz otru

I Irina 08.06.2011

Pilnīgi piekrītu, dr. Suņite ir šausmīgs, ļoti nekvalificēts ārts, ja varāt paciest savas problemas, tad labāk uzgaidīt un pierakstīt pie cita ārsta.

G gala72 01.11.2011

Ona ne vra4, a koshmar kakoj-to. Ona bila pervij ginekolog v moej zhizni . I posle etogo vizita ja ginekologov bojusj boljshe, 4em dantistov...

L lulu 13.12.2011

Kowmar, bila segodnja u nee, xotela 20 ls vzatj s menja za analizi, kotorie besplatno

M Marita 13.12.2011

Ak tad veel Sunite tur stradaa??? Tas tacu arpraats...vinai sen laiks pensijaa, es vinu atceros 30 gadus atpakal!! Ak dievs lai atpestii...rupja, nelaipna, nikna..saaka man stastiit cik vinai maza alga, bet redz kaa veel tur tup.Atceros kaa murgu! Kaa var taads arsts shitos ilgos laikus stradaat shajaa poliklinikaa???Nesen redzeju vinu...tas pats niknais giimis un acu skats..brrr...padomaju, cik labi, ka man ir cits normaals arsts! Muzhigi blondi nekopti mati ar melnaam ataugushaam sakneem...brrr..