www.sudzibas.lv 14 vakaru maiņu vidusskola Pārkāpums pret skolēnu

14 vakaru maiņu vidusskola - Pārkāpums pret skolēnu

Man tika norīkots idividualas mācības atsevišķi no klases, situācija ir tada ka mani par to ka es stundas pasmejos dazkart un varbūt pārus reizes iztraucēju skolotājas dabu, mani par to nosūta uz visu otro semestri uz pagrabu pie sociālās pedagoģes, ka lai es 9klases skolēns pabeidzu pamat izglītību ja es nesmu klase un man ja labi nedela iedod 1darbu ko spētu izpildīt pat 2klases skolnieks, ka lai es pabeidzu so gadu ja es pat nezinu kas par temu ir stunda un konsultacijas ir tikai piekdienas velu vakara un no vinam nav nekada jega! Kad prasu direktorei ka man pabekt 9klasi sēžot pagraba vina klusē un ignore mani!

P.S ceru sagaidit palīdzību ?!?!

Šo jautājumu tev vajag uzdod nevis sūzības.lv bet gan saviem vecākiem.

Pirms bet, nav komata... Lūk ko dara, tavs mācīšanās stils. - Redzi cik svarīgi ir citiem netraucēt mācīties?

Pareizi būtu arī rakstīt "Šo jautājumu tev vajag uzdod saviem vecākiem, nevis sūzības.lv", savādāk teikums izskatās dīvains.

Iemācies atzīt savas kļūdas, un mācies no tām.

Vēl pareizāk būtu rakstīt "sūdzības.lv", nevis "sūzības.lv".

Velns, jāiet mācīties latviešu valodu... :/

S sviesta afēriste 20.03.2018

Kādu palīdzību Tu gaidi?Ņemot vērā, ka pats šo situāciju izpovicēji. Kad ir jāmācās Tu traucē iegūt citiem klasesbiedriem iegūt zināšanas un necieni skolotāja darbu. Kā pret Tevi izrāda sodu, ka katrai darbībai ir sekas, tu sāc ar savām skolnieka tiesībām utt.Bet ja nu tu uzskati , ka pret Tevi izturās nu tiiikkk negodīgi utt., tad ļauj lai pieaugušie tiek galā.Izstāsti vecākiem.

C critical thinker 20.03.2018

Tev patīk fizisks darbs un tamlīdzīgi, es ceru. Gatavojies, drīz būs jāsāk darba dzīves gaitas.

R Ričards Dumarans 21.03.2018

Ja intrese es strādāju un Macos! Tāpēc jau aizgaju uz vakareni!

Kolta 20.03.2018

Zināmi šādi klases huligāni! Vispirms iemācies cienīt sev apkārtējos un pēc tam vari sākt domat par izglītības iegūšanas!

R Ričards Dumarans 21.03.2018

Tu nezini situāciju, var noprast ka pasai skola bija tā, ka tevi apcēla patsavigi, es jau neko tikai izpaužami savu viedokli!

A AnvoyT 20.03.2018

Draudziņ, ja Tu neproti pielāgoties sociumam un cienīt apkārtējo sabiedrību, tad individuālas apmācības pie sociālā pedagoga ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Kad iemācīsies koncentrēt uzmanību un mācīties adekvāti, tad varēsi turpināt mācības ar pārējiem. Jo klasē noteikti ir jaunieši, kas vēlas uzzināt kaut ko jaunu, taču tāda viena sīka pidriķa dēļ nav spējīgi koncentrēties un pedagogs nav spējīgs pasniegt informāciju brīvi un viegli uztverami. Kronis visam ir frāze "konsultacijas ir tikai piekdienas velu vakara un no vinam nav nekada jega! " -> Tas norāda uz Tavu attieksmi pret mācību saturu kopumā, jo konsultācijas ir vienīgais un efektīvākais veids, kā apgūt vielu un saturu tieši Tev individuāli piemērotā manierē. Kādu palīdzību Tev vajag? Lai kāds cits tavā vietā izmācās, noliek eksāmenus un iegūst pamatizglītību? Pašam vien būs jāmācās, pašam būs jāiet, jādara un jāizrāda vēlme kaut ko uzzināt.

Atkarīgs no tā, cik pārējā klasē ir daudz pidriķu. Neaizmirsti, ka viņš tomēr joprojām ir bērns, un nevajag par to viņu nosodīt.

Latvijā bieži vien nepietiek labu pedagogu, kas varētu labi un kvalitatīvi apmācīt bērnus.

A AnvoyT 20.03.2018

Tas ir atkarīgs no bērna kopējās izpratnes par vērtībām savā un savu līdzcilvēku dzīvē. Ja konkrētais indivīds nav mūžīgais otrgadnieks, tad viņam ir vismaz 14 gadu - vecums, kurā iestājas pilna atbildība par saviem lēmumiem. Un lēmums pārtraukt skolotāju vai traucēt citiem mācību apguves procesu tomēr IR pat ļoti nosodāma rīcība. Nezinu, cik kompetenti vai nekompetenti ir pedagogi ir šai skolā, taču jebkuram izglītojamajam ir jāievēro iekšējās kārtības noteikumi. Ja tos regulāri neievēro, tad ir sekas. Absolūti pašsaprotams iznākums.

Varētu būt, ka tev ir taisnība, bet tu aizmirsti iekļaut vairākus faktorus.

1) Bērna psiholoģiskais stāvoklis
2) Ģimenes ekonomiskais stāvoklis
3) Ģimenes sociālais stāvoklis

Ir pārāk daudz faktoru, kas var ietekmēt bērna iespējamos mācību rezultātusm kā arī viņa uzvedību. Ne vienmēr bērni ir tādi draņķi, kā var likties pēc viņa sekmēm.

Sigita Bronze 20.03.2018

Bitch, you need some spanking!

R Ričards Dumarans 21.03.2018

Es ta skatos visi te baigie drosminieki aiz telefona/datora ekrāna gudri d*** atvainojos par izteicienu bet paskat to dzive un acis! ;)

R Ričards Dumarans 20.03.2018

Man ir 17gadu es saku iet velak skola un atbilde citiem, ja es pasmejos paris reizes un par to jāsūta uz individuālo nu es atvainojos mani te par pidriķi nosauca un ticiet man klase ir vel vairak pidriķu kas varda tiesa nozime ir agresīvi un vini tiesam nelauj nevienam mācīties!

Bomboklak 21.03.2018

Puisīt! Tev jau 17 gadi un tu vēl sūdzies par šādām dzīves "netaisnībām"!

Gatavojies labāk tam, ka tu esi dzīves pašā, pašā sākumā, būs vēl ļoti daudz par ko cīnīties.

Izskatās, ka ļoti daudziem no šeit komentējušajiem ir bijušas problēmas skolā ar stundu traucētājiem. Un tas ir atstājis neizdzēšamas pēdas viņu atmiņā un arī gramatikā.

Man ari tā sāk likties

R Rūdolfs Lūkass 27.03.2018

Ja tur ir kaut grama taisnības, tad vari mēģināt vērsties izglītības kvalitātes valsts dienestā.