Atrisināta123drivers.lv/ Amitours.fr - STOP !!!

Isi un kodolīgi: alga neatbilsts patiesībai, maksājas ar kavējumu līdz pat 2 nedēļas! Dzīvokli kuros jādzīvo "Bomžu līmeni",es ievācos šajā dzīvokli 02:00, Janvāri, 2014g. nakti atbraucot no Alpiem un man nebiju kur palikt vairs, bet loti gribēju palikt kāda leta moteli, bet tikai ne te, šo dzīvokli sagatavoja "123 drivers.lv" partneris "Amitours.fr" viņš atrodas Parīze Pilsētas indeks 93800, Epinay-Sur-Seine, Boulevard Foch (New Flat): skat.video, foto: https://www.youtube.com/watch?v=XeKSXP44G0w
Darbs Alpos ir "vergu status": lika stradat kolēģiem un man pa 22 st. diena un brīvdienas mēnešiem nav. Šo informāciju var pārbaudiet pie jebkura mana kolēģa kam ir līgums ar šo SsssssUper kompāniju Darba grafika NAV, Darba Instrukcijas NAV, tikai uz vārdiem un pēc jebkādas problēmas rašanas, tev saka pa visam citu informāciju. Atvelk naudu no looooooti lielas algas 1076 EUR par 72 st. nedēļa! Bet strāda loti daudzie kolēģi daudz vairāk neka 72 st., seveski ALPOS!
Bija autoavārijas kolegiem ziemas laika Alpos, del ta ka gulēja pa 2 st. starp transferiem, ziemas riepas bija nodilušas, mašīnas tehniskais stāvoklis bija zem teh. standartiem EU, Visis zaudējumi atvilkti no šofera kas strādājis to laik pa 20 st. diena. Nekādu Mercedes te nav (Parize, Alpi Fr., Šveice, Itālija) , tikai Opel Vivaro.

Loti daudz pārkāpumu likumdošana un pilnīga neciena pret darbinieku, kurs katru dienu nes Pelnu Kompānijai. Mani prasīja likt mašīnu neatļautas vietas Aeroportā Geneva un Parize, lai ekonomēt prieks firmas naudu uz parkingiem un kad nepaveicas man, un mašīna tika evakuēta, un Francijas Policija uzlika Naudas Sods 121 EUR, mani lika to apmaksat-atvilka no algas,jo man neviens nelika tur likt mašīnu. Es teicu Janim Parize: Jūs taču pasi man to teicat darit, man atbildēja: Kurs? Un tad ES sapratu... man taču nav Darba Instruktāžas-ka stradat šo darbu, nav nekādu pierādījumu, nav dokumentu pat: kāpēc es atrados Alpos, Parizē, ja esmu reģistrēts un pieņemts Darba Londona! Man ir tikai divi līgumi parakstīti un viss! UN tāda situācija, visiem kolēģiem šaja SSssssuper kompanija.

03.03.2014. es biju arestēts Sveice, un uzlikts naudas sods, ka es stradaju bez licenzēs Pasažieru pārvadājumu joma un pārkapu Sveices likumdošanu, noturēts Šveices Policija un Šveices Muitas zona 11 st., neviens no "123drivers.lv" un "amitours.fr" nepiezvanīja lai uzzinātu ka MēS tur jūtamies, kas notiek, jo tikko mani arestēja Policija Šveice es uzreiz paziņoju Kasparam Sssss... ka esmu apturēts un arestēts, to dien bija apture vel viens kolēģis, pēc tā paša pārkāpuma! Mašīnas bija konfiscētas un noparkotas Šveices Muitas zona. palikam uz ielas Šveicē...Man tas loti patika, jo es esmu Sveicēēēē :))) ES ar kolegi par savu naudu braucu pie cita kolega ar vilcienu, lai Mus savac uz majam. Visu precīzi varu pastastit Radio Stacijas, Televīzija, avīzes vai Pariže klātiene.

Ja ir kādi jautājumi, Ludzu sekojiet manam kanālam YouTube un rakstiet komentos savus jautājumus.

Te stradat var, bet tikai ja tu VERGS, idiņš, Kapteinis America, vai tāds ka es: parāk mazs lasīja par kompāniju Interneta, neparbaudija Darba līgumu ar "123 drivers.lv", "amitours.fr" un "123drivers"LTD Lielbritānijas kompanija pie jurista! Un vel uzticējos, jo līdz šim stradaju Vācijā un jau aizmirsu ka var būt tāda attieksme no Latviešiem, Baltkrieviem strādājot Ārzemes!

Iesaku: visu-visu-visu informāciju no pirmas dienas ko Jums saka "123drivers", "amitours.fr" darbinieki, lika parakstit, fikset Videofailos, Audiofailos, Foto failos un saglabāt interneta zem paroles, jo ar telefonu viss var gadities, bet ar Internetu-diezvai. Ir virtualie diski. Jo kad bus problemas ka man, Jums vismaz ir ko paradit, bet man viss palika: la-la-la limeni, jo nevaru pieradit! ES to nefikseju, nepieprasiju dokumentus uz darbu Francija, Sveice, Italija un tagad esmu loti smaga situacija.

Ši Sūdzība sagatavota maniem Draugiem... Piedodiet par informāciju Februāri, tas nav patiesība...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.06.2019

Uzņēmuma Amitours.FR pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K Kaspars Sssss 24.04.2014

Komentārs no Kaspara Sssss - ka Tu mani šeit nosauci, Pāvel.
Lasot šo visu, nolēmu ka tomēr ir jākomentē, lai gan katram redzams, ka visas sūdzības ir sarakstījis viens cilvēks, neskatoties uz to, ka pie mums strādā jau vairāk kā 100 autovadītāji. Tāpēc - izskatās, ka kolēģu vidū Tev atbalsta nav, Pāvel!

1) Par izmešanu uz ielas - atgādināšu, ka pats personīgi runāju ar Tevi piedāvājot braukt uz mājām, kopā ar citiem kolēģiem, kas brauca atvaļinājumā no Alpiem. Un Tu pats atteicies. Maksāt par dzīvošanu cilvēkam, kurš nestrādā, un nestrādā tāpēc, ka viņam nevar uzticēt darbu - tas patiešām nav kompānijas interesēs. Bet - izmantojot kompānijas transportu tu atteicies braukt uz Latviju, tāpēc - lūdzu nesūdzies ka Tev nav kur palikt - jo - tas bija tavs paša lēmums palikt Parīzē.

2) par prasību likt mašīnu neatļautās vietās Parīzē un Ženēvā – diemžēl, Pāvel, man jāatgādina, ka katru nedēļu Tu nodevi man personīgi čekus par stāvvietu Ženēvā. Un vienīgā reize, kad tie netika apmaksāti ir tā, kad Tu centies man nodot "kreisos" čekus - čekus, kurus biji savācis no kases automāta. Es tos visus noskanēju un nosūtīju Tev - vai man vajadzētu šeit ielikt skanētu attēlu, kur redzams, ka esi "iebraucis" Ženēvas lidostā ar vienu un to pašu mašīnu ar dažu minūšu laika starpību? Vai šeit sūdzies par to, ka es nepieņēmu šādus čekus?

3) kas attiecas uz darba grafiku un instrukciju - jā, visu uz papīra neuzrakstīsi, tā diemžēl ir. Tomēr - vai man šeit ielikt skanētu attēlu ar Tavu parakstu zem darba instrukcjām? Paskaties lūdzu līguma pielikumu. Vai Tu neesi to izlasījis? Tur starp citu ir rakstīts par to kā autovadītājam jābūt ģērbtam - un kā zināms - Tava vēlme iziet darbā ar "pižiku" galvā, sarkanā treniņtērpā - jā - netiek atbalstīta. Tur ir arī minēts, ka pie klienta ir jāierodas 10 min. pirms paredzētā laika - un vai man tev atgādināt cik reizes tu esi ieradies ar 15, 20, 40min kavēšanos un cik reizes esi vispār aizbraucis nepareizi? Neredzu, ka Tu šeit esi ierakstījis cik esi sodīts par šadu kavēšanos? Kāpēc neesi ierakstījis? Vai tāpēc ka - patiesībā Tev nekas netika atvilkts no algas, Pāvel? Tā tas ir. Pat tad, kad kompānija apmaksāja klientam taksometru 500EUR, jo Tu aizbrauci pa nepareizu ceļu, arī tad - kāpēc nesūdzies ka Tev tika atvilkti 500EUR? Vai tāpēc ka - Tev nekas netika atvilkts??? Tev tika dota otra iespēja, un te nu mēs esam. Un tas ka kādam tavam kolēģim vajådzēja braukt, nevis mājās gulēt, bet braukt, lai izpildītu Tavu darbu - kāpēc viņš nesūdzās par to, ka viņam vajadzēja pārstrādāt savas darba stundas? Tāpēc Pāvel - ka viņš izpalīdzēja Tev. Tu no tā acīmredzot neko nesaproti, bet reizēm vīri tā dara.

4) Par tavu arestu Šveicē, kur tu "par savu naudu ar vilcienu brauci pie cita kolēģa" - vai man šeit ielikt skanētu vilciena biļeti, kura Tev ir apmaksāta? Tu raksti - strādāju bez licenzes - Vai man atkal ievietot šeit skanētu kopiju Tavai darba atļaujai Šveicē? Vai esi to pazaudējis, un tāpēc sūdzies - man šī kopija joprojām ir - oriģināls - jā, tam būtu jābūt pie tevis Pāvel. Mašīnas tika aizturētas, - tā ir taisnība - tikai nevis policijā, bet Šveices muitā, kur mūsu Fancijas partnerim vajadzēja nokārtot muitas formalitates savam mašīnām, un, ja tu raksti - ka - neviens nepainteresejās kā es tur jūtos - tad - cik nu es atceros, tad sazvanījāmies tajā diena regulāri. Un mēs abi zinām, ka Tev nekādi sodi netika ne uzlikti, ne Tev viņi bija jāmaksā.

Pāvel - man tev jāsaka ka esi vienkārši sīks melis. Melis ar pižiku galvā, sarkanā treniņtērpā, ar uzrakstu "Rossija" un muguras. Ja tev patīk tādam būt - uz priekšu. Tikai nevajag tagad sūdzeties par to, ko 30 citi vīri darīja Alpos katru dienu, nesūdzējās, strādāja un braucot mājās man teica - zini tas gan bija baigi forši - jā, bija daudz jāstrādā, bija grūti - bet - vienalga tas bija baigi forši. Tie ir vīri Pāvel, no kuriem tev vajadzētu šo to pamācīties

E Ex driver 26.02.2017

Klausies Kaspar Ssssss ! Kā ar nodoklīšu nomaksu par darbiniekiem kompānijai sokās? Kamēr tie nav self empl..? Drīz būs jāatskaitās un tad varēsi komentēt..

š Šoferis Alpos 03.08.2016

Sveicināti!

Gribu pastāstīt par šo darbu patiesību-to kā šoferi redz un izjūt atieksmi no uzņēmuma.
Sākot darbu tiešam rodas sajūta, ka trādāsi nopetnā uzņēmumā ar nopietniem cilvēkiem.
Principā lielākie ien;akumu nesēji ir francijas alpi un parīze.
Man gadījās nonākt francijas alpos! Ja stājies pirmoreiz šajā darbā, var nākties braukt ar opel vivaro uz turieni kopā vēl ar 5 vai 6 cilvēkiem, pa ceļam izgulēties nav iespējams, nakti var nākties pārlais turpat auto!
Bet nu, kad esat nonākuši galā, liekas, ka ļaunākais aiz muguras... Tajā brīdī noteikti jāpadomā vēlreiz!
Mājvieta svešzemē var būt gan ļoti laba, gan pat pilnībā nepieņemama. Var gadīties, ka dzīvo normāla izmēra istabā ar vēl kādu šoferi un viss ir dadz man ok, var gadīties, ka dzīvo virtuvē un nav ne skapju ne plauktu kur nolikt savas mantas. Kompānija itkā sola, ka izmainīs šo situāciju un atradīs jaunu mājvietu, bet tad as ir atkarīgs no tavas neatlaidības zvanīt un sūdzēties! Un par to zvanīšanu, nav tā, ka vari jebkurā brīdī kādam pazvanīt, pārsvarā atbildes uz zvaniem ir - esam ļoti aizņemti parunāsim kaut kad vēlāk...
Par dzīvošanas kvalitāti. Katram šoferim iedod gultu, kuras cena (ikea veikalā) ir 25eur... Čīkstoša un neizturīga gulta uz kuras jāguļ pat vairāki mēneši. Tālāk, dzelzs paluktinjs - sīkumiem, un saliekamu auduma skapi. Thats it! Ir koplietošanas lietas virtuvei, kopīgs galds uz visiem viens. Iztikt var, bet tas, ka tev iedod jau izjātu gultu kurā jau ntie gulējuši... Un brauc virsū, ka sods būs jāmaksā par gultas salaušanu, kaut gan tādu jau iedeva... Teiksim tā, nervi ir lielākais un svarīgākais, kas nepieciešams šajā darbā!
Tālāk par darbu. Katram šoferim piešķir planšeti (vērtība ap 60eur, ja sasit kat vai touch screenu no algas novelk 100eur) , gps navigātoru (vērtība... Nu nez 30eur, sods par salaušanu, protams lielāks) , internetu (vērtība 150eur... Ar internetu francijā ir švaki, neticu ka 150, bet nu tā ir summa ko pieprasa par nozaudēšanu) , planšetes turētājs (35 eur) degvielas karte (20 eur) , auto lādētājs (35eur) . Katrai lietai ir pārdabiska soda cena! Un... Un tev ir palaimējies, ka tu dabū visas no šīm lietām! Var gadīties, ka vienkārši nav vairs... Un nezin kad būs! Esmu dzirdējis, ka parīzē ir kaut kādas parking pultis kuras ir tikai dažiem šoferiem - (30/60 aptuveni šoferiem!) tiem kam neesot ir jāriskē ar auto evakuāciju, jo parkingus neapmaksā! Bet par to nemāku teikt!
Un ķēdes... Tās obligāti izņemt un nofočēt! Pat sezonas laikā nereizi neuzliktas ķēdes tev var izmaksāt 150 eur, tikai tāpēc, ka nepiefiksēji, ka jau salauztas!

Pirmais transfērs! Tas noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu! Personīgi mans, no lidostas uz kūrortu. Viss kas man bija izsniegs bija planšete un uz papīra izprintēts darba uzdevums! Uz lidostu braucu reizē ar vairākiem šoferiem, tāpēc vispār redzēju ceļu uz lidostu. Atpakaļ viss kas man bija ir kalna nosaukums un mašīnā iebūvētais gps. Aizbraucot līdz kalnam, ar pāris nepareiziem manevriem pa ceļam, nonācu ceļu krustpunktā, kur nav ne hoteļu, nav pilnīgi nekā! Piebildīšu, ka satraucies biju pamatīgi, varbūt ne tik daudz kā klienti, bet kr jābrauc tālāk nebija ne jausmas, un atkal jāpiebilst, ka kalnos, tieši francijas alpos ir problēmas ar adresēm - tās nav tur kur gps aizved! Tā nu devos uz ielas pie cilvēkiem un prasīju, kur man jābrauc. Pēc pāris minūtēm klients pats man iedeva rokās telefonu ar ceļu līdz hotelim! Pēc šī transfēra jutos vienkāši drausmīgi - viena no ļaunākajām dienām manā mūžā! Neesmu izlepis, bet šitas man likās par traku.
Uztaisīju traci un jau nākamajā dienā man nekas netrūka, tajā brīdī sapratu pieeju šim kantorim!

Nostrādāju sezonu francjas alpos, kas deva man neizsakāmu pieredzi. Gan labā gan sliktā jomā.
Uzņēmums šoferu skatījumā vispār neinteresējas par labklājību saviem darbiniekiem, viss notiek ar minimālisma garšu! Ir palicis iekšā neizsakāms naids.

Ir simtiem nianšu, kur kaut kas ir ne tā kā vajadzētu būt, bet nevienam nav ne laika ne vēlmju risināt šīs problēmas!

Gribu pateikt, ka šajā uzņēmumā strādā ļoti labi šoferi ar augstu atbildības sajūtu pret klientiem, izpalīdzīgi un vienmēr gatavi izpalīdzēt citam šoferim! Zinu, ka katrs piekristu katram vārdam ko iepriekš rakstīju!

Arī kaspars ssss dara savu darbu un rūpējas, lai uzņēmums pilda savas funkcijas. Ar operātoriem ar vss ir kārtībā, varbūt kādam šoferim ir kāds konflikts ar kādu bet tas jau var notikt ar jebkuru. Plānotāji ar dara savu darbu, jāsaprot, ka adrešu ir daudz un nereti šoferiem ir pašiem jāpameklē kur īsti jābrauc bet palielam viss ir kā jābūt!

Nezinu pat kuru vainot pie šī visa notiekošā! Esmu dzirdējis par tādu sašu kurš ir augstāk stāvoš par visiem ko esmu minējis... Neko labu par viņu katrā ziņā točna neesmu dzirdējis!

Jaunajiem šoferiem iesaku būt vīriem cik vien var, no jums šis darbs prasīs daudz, darba grafiks ir tāds kā ''pāvels''saka.. Strādāsiet pat 20/24h pagulēsit 4h un mauksiet tālāk! Darba alga alpos... No 1,4k - 2,1k... Bet nu tad toč bez brīvdienām, bez miega!

Otra lieta ko iesaku, zvanat, sūdzaties, nīdat cik var, jo vairāk kritīsiet kādam uz nerviem, jo lielāka iespēja, ka kaut kas mainīsies!