www.sudzibas.lv 123 Drivers Briesmīga attieksme

123 Drivers Ltd - Briesmīga attieksme

Nosūtīju savu CV vakancei uzņēmumā "123 drivers". Personāls atzvana ap plkst 19-20 vakarā, neatvainojoties, ka tik vēlu traucē. Zvana no mašīnas, kurā skan tik skaļa mūzika, ka pašu runātāju knapi var dzirdēt. Kā ķirsītis uz kūkas ir vel tas, ka reaģējot uz manu komentāru, ka neko nevar dzirdēt, runātājs sadusmojas un turpina sarunu uzbrūkošā manierē-klausuli noliku. Īsāk sakot, neizklausās pēc "normāla" kantora.

C critical thinker 04.10.2018

nu, pareizi, pie tādiem normāli cilvēki nestrādā.

O Olegs_K 15.10.2018

Ha,Ha,HA. Pārāk liels un birokrātisks kantoris lai kāds iespringtu zvanīt pēc 18:00. Sekretāre noteikti tai laikā jau sen mājās pie televizora vai plīts.

L Lielais Kārlis 15.10.2018

Anete, nu neapvainojies, piezvani pati uz baroju, mums ļoti vajag meitenes šoferus šeit Alpos - strādāju šeit 3 gadus jau un uz vairāk kā 100 šoferiem ir bijušas tikai 2-3 daiļā dzimuma pārstāves. Un neticu ka kāds Tev zvanija no mašīnas. Birojs vienmēr zvana tikai no parastā telefona un tieši tai, kas zvana, mašīnas vispār nav. :)

A Andruhins 16.10.2018

Da, bļin, ja Tu gribi darbu kur var nopelnīt līdz 3k mēnesī uz rokas (mans rekords pagājušajā sezonā 3100,- par marta mēnesī) kāda starpība cikos Tev zvana!

R Reymond 19.01.2019

Sveiks, meklēju kādu, kurš var precīzi pasktāstīt par darbu, pats gribu sākt, bet gribu dzirdēt plusus un mīnusus no darbinieka. Sazinities ar mani facebook Reymond Wolf, anonimitāte garantēta

S Sašliks_Noviks 31.01.2019

Nevienam nerekomendēju, sadzīves apstākļi drausmīgi, jāstrādā pat dažreiz 18 stundas dienā, nevienam neinteresē cikos Tu beidzi un cikos Tev jāsāk jau no rīta, nodokļus nemaksā ne par sevi ne par citiem. Afēristi.