11.lv kazino - Krāpnieki

Neiesaku nevienam spēlēt 11.lv ista krāpnieka kantoris jo vinnēt tur neko nevar un nav iespējams, tīrāka krāpšana un naudas izsviešana. Trīs dienas pa 50 eiro nospēlēju un vispār ne brīvs peles ne kas cits, vis pa tukšo. Var spēlēt ko gribi un vienalga pa kādam likmēm neko atpakaļ dabūt nav iespējams. Atdēvē vispār nekāda!

D Dzenis1974 19.03.2021

Tu spēlē kazino un veel sudzies... Cik aptauretam jābūt lai cerētu uz vinnētu kaut kādā kazino..no.kā tad viņi dzīvo? Zini no kā no naiviem cilvēkiem ka sūdzības autors

P PurvaBrideejs 19.03.2021

Met vairāk, gan jau kaut ko atdos. 50eur vajag vienā griezienā, nevis trīs dienās nospēlēt.

Un vispār tas bija sarkasms, azarstpēles nebūtu tik ienesīgs bizness, ja visi varētu kaut ko vinnēt. Ieliec tos 50eur bitkoinā labāk vai kaut vai glabā zeķē - tur neviens Tev to naudu nenozags..

A anse22 19.03.2021

Pirms komentet vusmaz izlasi ko raksta cilveki :)) tris dienas pa 50 eiro

Ugis.fenikss 19.05.2021

Anse, ludzu pirms atnac, ludzu, saliec savu dzivi pa plauktiem. Paklausies, ja gribi lielu navaru tad ej pirmdienas griez pa pitaku Feniksa un ja gribi 10€ bonusu lai atrak vari uzvaret atpakal: http://tinyurl.com/95wd7a9