www.sudzibas.lv 100% Sports nekvalitatīvi apavi

100% Sports - nekvalitatīvi apavi

2011.gada janvārī nopirku 100% sportā Converse skeit apavus dēlam (11 gadi), bet reāli valkāt viņš sāka pavasarī (jo tie ir sporta tipa apavi) un jau jūlijā - pēc 3 mēnešu reālas nēsāšanas - ATLĪMĒJĀS ZOLES !!
Manuprāt - loģisks brāķis, jo var strīdēties par virsmas defektiem, kur kaut kas saplīst - un veikals var teikt, ka nevajag spēlēt futbolu, bet ZOLES ATLĪMĒJĀS !!
2 nedēļas gaidīju veikala atbildi un paziņoja, ka tas neesot rūpnīcas defekts !!
UZMANIETIES no 100% sporta veikala alfā !! Nekaunības un pircēju čakarēšanas kalngals !

I

S Sauliite 09.09.2011

Un tu dārgumiņ arī aizstaigā uz to vietu, kur ķeizars iet kājām.Pirms naktsmiera neskādē.

S Sauliite 09.09.2011

Nja.. var redzēt, ka dažiem te nav savas dzīves, lai nu kā - ja jau nevar neko vērtīgāku ar savu dzīvi izdarīt, lai jau sēž te un komentē mani! :D

T ToSauliite 09.09.2011

Labrīt Sauliite! Tie taču vecie labie draugi-mazgadīgie sunīši, kuri jūtas vareni, kad vecāki pēc darba dienas atpūšas, bet šie savā visvarenībā var atļauties naktīm klabināt klaviatūru!

9 911 12.11.2011

Pilnībā piekrītu!
Nekad vairs nepirkšu tur apavus. Nopirku apavus par 50Ls, kuriem vismaz pēc cenas spriežot bija jākalpo ilgi, bet nekā jau pēc 3 mēnešiem sāka plīst un papēdis iznēsājās.
ALFĀ "100% sports" veikalā pateica, ka pats esmu vainīgs jo nekopu un papēdis esot izrīvējies mehāniskas darbības rezultātā.
WTF! ! !
SILTI NEIESAKU TUR PIRKT.
Pārdevēja gan tur skaista, lieliem pupiem :)