www.sudzibas.lv 100% Sports nekvalitatīvi apavi

100% Sports - nekvalitatīvi apavi

2011.gada janvārī nopirku 100% sportā Converse skeit apavus dēlam (11 gadi), bet reāli valkāt viņš sāka pavasarī (jo tie ir sporta tipa apavi) un jau jūlijā - pēc 3 mēnešu reālas nēsāšanas - ATLĪMĒJĀS ZOLES !!
Manuprāt - loģisks brāķis, jo var strīdēties par virsmas defektiem, kur kaut kas saplīst - un veikals var teikt, ka nevajag spēlēt futbolu, bet ZOLES ATLĪMĒJĀS !!
2 nedēļas gaidīju veikala atbildi un paziņoja, ka tas neesot rūpnīcas defekts !!
UZMANIETIES no 100% sporta veikala alfā !! Nekaunības un pircēju čakarēšanas kalngals !

I

S Sauliite 09.09.2011

A kur komentārs par pēdējo gaitu apaviem?

T ToSauliite 09.09.2011

Labdien Sauliite! Tu gadījumā nepiehaltūrē apbedīšanas birojā par izvadītāju?Šiem apaviem ar izvadīšanu pēdējā gaitā nu gan nevarētu būt nekāds sakars.Izskatā, no puikas iznāks labs sportists, ja jau apavi tik ātri noplīsa.

S Sauliite 09.09.2011

Da nē, vienkārši vienmēr pie sūdzībām par apaviem parādās tāds komentārs, tāpēc arī esmu pārsteigta.

T ToSauliite 09.09.2011

Es domāju, ka tev ir tuva nelaiķu izvadīšanas procedūra, ja tā interesējies par baltajām čībiņām! Kas jauns Rīgā?

S Sauliite 09.09.2011

Nav ne jausmas, neesmu tur :D

T ToSauliite 09.09.2011

Tātad esi Ādažu "dačā"!Kāpēc neesi kādā izklaides pasākumā?

S Sauliite 09.09.2011

arī Ādažos manis nav, esmu darbā :D vispār - neizskatās, ka pats diži māju pamestu kādreiz :D

T ToSauliite 09.09.2011

Katrs izklaidējas, kā var! Es piemēram izklaidējos, kompostrēdams tev smadzenes! Tu taču teici, ka nestrādājot, bet pēdējā laikā tikai atpūšoties! Būsi atkal devusies strādāt uz slimnīcu?

S Sauliite 09.09.2011

līdz manām smadzenēm tik vienkārši netikt!un atpūsties var arī atvaļinājuma laikā, nav obligāti bezdarbniekam būt!

T ToSauliite 09.09.2011

Par bezdarbniekiem jau vispār nebija runa! Kur tad tu tagad strādā? Benzīntankā, vai attīrīšanas stacijā?

S Sauliite 09.09.2011

Ko tikai divi izvēles varianti?

T ToSauliite 09.09.2011

Vēl jau pastāv arī morgi, atskurbtuves, u.t.t, bet tas droši vien nav priekš tevis. Vispār varētu būt, ka tu strādā kādā no izklaides centriem.

S Sauliite 09.09.2011

nja.. interesantas vietas Tu apmeklē, ja jau tie ir vienīgie varianti..

T ToSauliite 09.09.2011

Dzīvē taču vajag daudzveidību!Kaut kā negribētos ticēt, ka tu strādā kādā apsardzes firmā, vai kādā militāra rakstura objektā.

S Sauliite 09.09.2011

Tāda nedaudz aprobežota Tev tā izdoma par profesijām!

T ToSauliite 09.09.2011

Nu tad paliek vēl sociālā darbinieka vieta bomžu patversmē!Tie taču arī ir jāaprūpē visu diennakti!

Ar "nedaudz aprobežota" es stipri kļūdījos - ļoti aprobežota! :D

T ToSauliite 09.09.2011

Tad nu vienīgi atliek dispečeres vieta kādā no publiskajiem namiem!

T ToSauliite 09.09.2011

Tur tādām pārgudrām idiotēm kā tu arī visīstākā vieta!

T ToSauliite 09.09.2011

Arlabunakti Sauliite! Skatos ir pamodušies mazgadīgie draugi, un palikuši dikti aktīvi, labāk nedosim viņiem to prieku, gānīties internetā, labāk lai viņi iet dirst!