www.sudzibas.lv 1. min klīnika Ogre Neprofesionāla attieksme

1. min klīnika Ogre - Neprofesionāla attieksme

11.03.2023, pieraksts, lai nodotu asins analīzes, jo viņiem esot sadarbība ar laboratorijām. Sākumā izraksta čeku par pilnu summu, tad saprot kad ir apdrošināšana (kas tika iepriekš pateikts) , dzēš visu ārā un sāk no jauna, datorā raksta ar vienu pirkstu pa vienam burtam (kas aizņem “mūžību” un vajadzētu pārsaukt nevis 1min klīnika, bet 30min klīnika) , vakarā tiek saņemt zvans no gulbja laboratorijas, ka analīzes nav apmaksātas un viņiem nav nekāda sakara ar 1min klīniku! Wtf? Tika samaksāts 30€ un tagad vēl papildus 9€ gulbja laboratorijai. Neiesaku, likās, ka vispār ir paņemts cilvēks no ielas vai rimi pārdevēja kas tur ielikts pasēdēt un nesaprot kas ko kur jādara. Čekā personas kods ar netika ievadīts, vārds uzvārds arī. Labi ka tās bija tikai analīzes, nez kā beigtos ja būtu kas nopietnāks. Neiesaku, iesaku neapmeklēt šo iestādi, tad jau labāk uz slimnīcu braukt!

I