zz kombo - krāpšana

Pieslēdzot jauno ZZ KOMBO tarifu lūdzu piefiksējiet savu kredītu, jo zvanot uz atsevišķiem nr.ņem nost kredītu,kā piemēram man zvanot uz tele2 pieslēgumu ņem nost kred'tu.un kā viņiem prasa kas pa lietu tā atbild ka risinot šo problēmu!nu jau vairāk kā nedēlu un problēma vēl nav atrisināta!nepārtraukti ņem nost kredītu un kombo nedarbojas!

P

Latviešu tautas 31.10.2013

Ha... Normalie cilveki piesl­ēdz VISI pa to pašu 2.81. Peieks kam tevi COMBO? ĻOTI BIEŽI LIETO INTERNETU? COMBO atšķiras no VISI:
COMBO - Zvani uz populārākajiem tīkliem: Tele2, ZZ, LMT, Amigo, Bite, Lattelecom - Ls 0, 08 / min; SMS uz populārākajiem tīkliem - ZZ, Tele2, LMT, Amigo, Bite; Ja kontā palikušas vienības un tiek pieslēgts jauns ZZ KOMBO komplekts, vienības summējas.
VISI - Zvani uz populārākajiem tīkliem: Tele2, ZZ, LMT, Amigo, Bite, Lattelecom - Ls 0, 00 / min; SMS uz populārākajiem tīkliem - Tele2, ZZ, LMT, Amigo, Bite - Ls 0, 00