www.sudzibas.lv Zvērinātu advokātu birojs "LEX" advokāts Jānis Bērziņs - ētikas kodeksa pārkāpšana

Zvērinātu advokātu birojs "LEX" - advokāts Jānis Bērziņs - ētikas kodeksa pārkāpšana

Labdien!
Janvārī biju uz konsultāciju zvērinātu advokātu birojā "LEX", Kuģu ielā 11-510, Rīgā, pie zvērināta advokāta Jāņa Bērziņa. Konsultācijas laikā izpaudu advokātam "jūtīgu" personīgas dabas informāciju, kas saistīta ar manu laulības šķiršanas lietu. Šo informāciju neizpaudu pat saviem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Taču šodien, 16.02.2013., uzzināju, ka Jānis Bērziņš ir visos sīkumos manu informāciju nodevis manai radiniecei, kuras advokāts viņš ir citā lietā un pēc kuras ieteikuma biju vērsusies pie Bērziņa kunga. Mana radiniece ir piezvanījusi arī manai mātei un, cik saprotu, arī citiem radiniekiem un nodeva šo informāciju arī viņiem, kas man tagad ļoti lielā mērā apgrūtināja dzīvi.

Bērziņa kungs man konsultācijas laikā deva lasīt citas laulības šķiršanas lietas dalībnieku viņam personīgi rakstiski sniegtos paskaidrojumus, kas viņam bija nepieciešami, lai labāk izprastu lietas būtību. Viņš minēja, ka šo informāciju viņš nedrīkstētu rādīt, jo arī tajā bija daudz personīgas dabas jautājumu, taču tas viņam netraucēja likt man izlasīt visas lietas dalībnieku viņam personīgi adresētās vēstules, lai arī šai lietai ar manu lietu nebija nekādas paralēles.

Uzrakstīju arī vēstuli Latvijas zvērinātu advokātu kolēģijai, jo šis advokāts ir pārkāpis ētikas kodeksa punktu 1.3.

Neiesaku vērsties pie šī advokāta, ja vēlaties kvalitatīvu juridisko palīdzību.