Zvērināta Tiesu Izpildītāja - Jekaterina Kaļiņina - Piesavinās klientu naudu

Mana exsieva pieprasīja caur tiesu alimentus 85Ls. Aizsūtīja tiesas lēmumu Jekaterinai, šī uz manu darba vietu arī atsūta izpildrakstu par 85Ls. mans kantoris atskaita viņas kontā 85Ls, šī noskaita no 85Ls savus procentus un manai exsievai aizskaita atlikumu. Tagad Jekterina atsūta man priekšlikumu nomaksāt parādu par summu X, ko viņa ir nelikumīgi piesavinājusies. Es saprotu, ka viņai ir jāpelna. bet lai nopelnītu, tad uz darba vietu ir jāatsūta izpildraksts par 85Ls+ viņas procenti. Mans kantoris to arī maksātu. Bet tagad viņa zog naudu no maniem alimentiem, jo pati ir nepareizi sastādījusi izpildrakstu.

Šitas ož pēc kriminālnozieguma. Viņu var dabūt sodāmību, var šķirties no Zvērinātas tiesu izpildītājas statusa, aizlieguma strādāt justīcijas sistēma, un ja tas būtu lielos apmēros, tad arī mantas konfiskāciju. Karoč pilns komplekts.

J

S smaids 11.02.2008

Cieniitais, juus ar lielaam kljuudaam esat uzrakstijis so suudziibu :) "Mana exsieva pieprasīja caur tiesu alimentus 85Ls. Aizsūtīja tiesas lēmumu Jekaterinai, šī uz manu darba vietu arī atsūta izpildrakstu par 85Ls." un "et tagad viņa zog naudu no maniem alimentiem, jo pati ir nepareizi sastādījusi izpildrakstu."

Palasiet so te :) vai tiesaam viss pareizi uzrakstiits?

P Panda 25.01.2009

Patiesībā drošvien ir tā, ka, ja jau jūsu exsieva nesa izpildu rakstu pie ZTI tad parāds jau bija. Jo priekškam nest piespiedu izpildei, ja jūs labprātīgi maksātu?? Bet, ja pavisam nopietni, tad sūtot rīkojumu uz darba vietu par alimentu ieturējumiem, tur tiek teikts, kā 1) jāietur attiecīgā summa ikmēneša 2) parāds (ja tāds ir) 3) 18, 15% no vienreizējā ieturējuma, kas pienākas ZTI. Kopējā summa nedrīkst pārsniegt 50% no ikmēneša darba algas. Tāpēc pirms rakstīt kādu sūdzību ZTI padomei, jāizdomā, ka tik pats savas nezināšanas dēļ nepaliec par muļķi..

L Liecinieks 04.02.2009

Es savai bijušajai par dēla uzturēšanu maksāju To ko man piesprieda Tiesa.
Tad viņa iesniedza lietu tiesas zvērinātam izpildītājam.
Un es šajā situācījā baroju gan dēlu gan Z.T.Izpildītaju.
Es uzskatu ka par pakalpojumu jāmaksā tam kas to pasūta.
Pēc tam vienojos ar bijušo, lai viņa izņem dokumentus no Z.T.Izpildītaja un es starpību piemaksāšu jo ko lieki barot kādu ja tā nauda noderēs manam dēlam.

I Inta 13.07.2009

Mana sitūācija ir vēl interesantāka - pirms pusgada no vīra darbavieta ieturēja uzturlīdzekļus par 2 mēnešiem un ieskaitīja Kaļiņinas kundzes kontā, taču līdz šim neesmu vēl neko saņēmusi, jo cienītajai tiesu izpildītājai nav laika aprēķināt, cik viņai pienākas par darbu un atlikumu man pārskaitīt!Tā lūk strādā ZTI, bet bērns jāuztur katru dienu!!!

P pcmehs 07.05.2013

Komentēja: Jul 13, 2009 Inta.
Rakstiet sūdzību ZTI vadībai, lai izvērtē kompetenci, jo ZTI drīkst turēt naudu savā kontā samērīgos termiņos, tas varētu būt no 1 līdz 3 mēneši, kā arī sazināties ar pašu Z.T. Izpildītāju.
Ieteikums (pieklājīgai telefona sarunai - veiciet sarunas ierakstu, kas varēs kalpot kā pierādījums konkrēta fakta pārkāpumā).

P pcmehs 07.05.2013

Komentēja: Jul 13, 2009 Inta.

S sauljuhs 03.09.2013

sveiki.. man ar ir probleemas ar sso ZTI, jo gads ir pagaajis kaa bij tiesa un kaa iesniedzu papiirus ZTI.. Kameer es pati neaizeju pie vinnas, tikmeer nekas uz priekssu neiet.. Bet nav reaali katru meenesi izstaigaat.. Tas viss jau saak mazliet piegriesties, jo aizejot vinna tik smiin un saka, ka viss kaartiibaa, ka nauda ir vinjai paarskaitiita un kad varees vijna to paarskaitiissot man..Jautaajums ir tikai, kad vinna to izdariis.. Ja man nevajadzeeto to naudu, es tak nebuutu padevusi sava beerna teevu uz tiesu.. Gaaju intereseejos, ko un kur es vareetu griesties un dariit, man atbildeeja, ja veelos suudzeeties ir jaagriezzas Tieslietu ministrijaa..