www.sudzibas.lv Žurnālu izdevniecība Lilita SIA Slikts serviss, pakalpojuma neizpildīšana

Žurnālu izdevniecība Lilita SIA - Slikts serviss, pakalpojuma neizpildīšana

Nedēļu pirms Ziemassvētkiem abonēju žurnālu "Nezināmā vēsture" 2021. gadam kā dāvanu savam tēvam. Tas tiek izdots reizi divos mēnešos.
Februārī pirmo gada numuru tēvs gaidīja savā pastkastītē, kas, diemžēl, nenotika. Zvanīju uz SIA Lilita kontakttālruni, kur man paskaidroja, ka izdevuma izdošana kavēsies, bet tas noteikti būs līdz 10.martam. Kas arī nenotika. Gaidījām vēl pāris dienas līdz 12.martam, pastkastīte tukša.
Nekur mājas lapā par kavēšanos nav brīdinājumu. Kā arī abonentiem nav izsūtīta nekāda informācija par šo kavēšanos. 12.martā, man atkal zvanot uz izdevniecību, mani informēja, ka iespējams (tikai iespējams), žurnāls varētu būt izdots līdz nākamās nedēļas beigām, kam vairs nav ticības. Zvanot uz kontakttālruni, sacīju, ka rakstīšu e-pastu uz izdevniecību, un man apsolīja to nodot vadībai. E-pastā brīdināju, ka, ja atbilde netiks sniegta līdz 16.martam (ieskaitot), izvietošu sūdzību šajā portālā, ,kas nu tiek arī darīts, jo mani nepagodināja ne ar atbildi e-pastā, ne ar kādu telefona zvanu.
Principā - abonē žurnālu, samaksā, un to nesaņem + vēl tērē savu laiku, lai mēģinātu pakalpojumu tomēr saņemt! Laba peļņa! Neiesaku neko pasūtīt šajā izdevniecībā.

Papildināts Aliens 17.03.2021

Un - neesmu vienīgā!