www.sudzibas.lv Žurnāls Kino Žurnāls Kino - krāpnieki!!!

Žurnāls Kino - Žurnāls Kino - krāpnieki!!!

Žurnāls "Kino" ir krāpnieki! Nekādā veidā neiesaisties ar šo žurnālu vai tā vadītāju - Juri Pānu.

Tāds žurnāls neeksistē, tiek piedāvātas reklāmas neeksistējošā žurnālā. Tiek teikts, ka šo žurnālu 100% finansē lielākie Latvijas kinoteātri , taču tā nav!!!

Juris Pāns apkrāpj gan savus reklāmas konsultantus, kuriem rada ilūziju, ka žurnāls eksistē un viss notiek pa skaisto, gan arī klientus - piesaistot reklāmu.

NEIELAIŽATIES nekādās saistībās ar šo žurnālu! Ceru, ka kāds tiks glābts no šī krāpnieka darbībām.

J Juris Pāns 15.05.2013

Šis komentārs ir nepatiesa apmelošanas kampaņa, un to ievietojusi bijusī žurnāla KINO reklāmas menedžere Madara Zamarina, ar kuru neiesaku turpmāk sadarboties nevienam darba devējam. Viņa daudzu mēnešu garumā pienācīgi saņēmusi atalgojumu par veikto darbu, taču darba rezultāti pēdējo mēnešu laikā bijuši vienlīdzīgi ar nulli, tāpēc darbu uzteicu, dodot vēl 1 mēnesi visu labot. Izskatās, ka tā vietā, lai labotu darba ražīgumu, viņa sēž internetā un raksta nepatiesu informāciju par žurnālu KINO.
Žurnāls KINO eksistē, sīkāka informācija par žurnālu meklējama www.kinokuponi.lv

M Madara Zamarina 22.05.2013

Juri!

Tā kā savu aizvainojošo komentāru joprojām neesat izņēmis no šī portāla, ievietoju mūsu saraksti šīs pretenzijas jautājumā, lai mani nākamie darba devēji, kuriem ar mani nav ieteicams sadarboties, redz, cik uzticama ir Jūsu sniegtā informācija.

Ar cieņu,
Madara Zamarina

E Enriko8 20.09.2013

Juri! Visi par tavu "biznesu" jau sen visu zin. Tak tevi pat menti saņēma ciet. Ko tu vēl te taisnojies. Kāds esi tāds arī paliksi.

E Enriko8 09.05.2014

Viņam tagad ir jauns "it kā" žurnāls. Riga vouchers vai kaut kā tā. Gribās redzēt gatavo variantu, kad iznāks, bet šaubos vai tas ir paredzēts priekš parastajiem ļaudīm, gan jau ka tikai viņam pašam.

T tomzik 09.08.2014

Rādās Jurim jauns "projekts"...

Interneta lapā www.mustvisit.lv veidosim publikāciju par rudens modes tendencēm, kā arī dizaineriem, ko iecienījušas slavenības, bet klāt ievietosim nelielu interviju ar modes mākslinieku Dāvidu. Pie publikācijas piedāvājam ievietot Jūsu atlaižu kuponu.

Šī iespēja būs limitēta, jo kopumā pie publikācijas ievietosim tikai 6 kompāniju atlaižu kuponus.

Kupona ievietošana Jums izmaksās tikai 30.00 EUR.

Jūsu kupons interneta lapas priekšpusē būs 2 nedēļas, kā arī aktīvi tiks reklamēts sociālajos tīklos facebook un twitter.

Portāls www.mustvisit.lv izveidots ar nolūku atspoguļot Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas svarīgākos notikumus, kā arī informēt par vietām, ko vērts apmeklēt Rīgā un ārpus Rīgas.

- Paldies Google un visiem pārejiem :)

Jurim Pānam sveicieni - (finger)