www.sudzibas.lv Zunde transport Darba meklētājiem

Zunde transport - Darba meklētājiem

Vēlos brīdināt potenciālos darba meklētajus, savus kolēģus tālbraucējus. Firma" Zunde transport" īpašniece Laima Zīle sola pasaules labumus un tik augstu samaksu un izdevīgus apļa noteikumus, ka prieks, taču īstenībā npo tā pilda tikai minimumu. Riņķi nebeidzas, ja neuzstāsi un solīto algu pēc atgriešanās tā arī saņemsi tikai solījumos, par to vari droši aizmirst. Tel.nr. +37129252705, mūkiet un nododiet tālāk.

G

E Edgar 02.09.2011

Taisnība gan!!! Vēl viņai esot "gali" darba inspekcija, un tāpēc mēs varot iet ieskrieties-viņai "viss jau sakartots"!!!

J Jānis 03.09.2011

Jā jā, šim ir iets cauri, vēl joprojām gaidu solīto...

A Artur 04.09.2011

Soferi ko jus aprobezojaties ar sudzibam tikai saja portala?! Kapec neejat sudzeties svarigakas iestades?! Es pats sobrid mekleju sava firma soferus-talbraucejus un esmu nepatikami parsteigts, ka darbinieki pie katras apstasanas dzer, ne vienmer tapec var atsakt laicigi braukt. Krava tapec laicigi netiek piegadata un firmai uzreiz minusi. Ari dusmas uz soferiem, ka vienmer sagaida kads parsteigums - kads nezin masinas augstumu un jumtu sabojajis, kads izradas, ka nemak katrtigi parkoties un kaut ko vel masinai saboja. Bet parrunas ta slave katrs sevi, lai gan isteniba paskatoties algas nodoklu gramatinas, darbinieks regulari maina firmas, katra tikai isu laiku nostrada. Tas jau vien liecina par savu. Problema ir ari taja, ka darbinieks mak tikai sudzeties un gudri spriest, bet neviens nekad nav saskaries ar to, ka normalu darbinieku nav viegli atrast. Ar soferiem tiesam ir problemas, Latvija soferi vairak dzer neka sttrada. Un vadibai ar to vienmer bus jacinas.

J Jānis 04.09.2011

Šoferīti, Artūriņ, Tu kādreiz patsnesi braucis? Te iet runa par riņķiem, savu latvijas problēmu risini ar dambrovskieni un savā smilšu kastē!

L Liene 04.09.2011

Es laikam šoreiz ar tīru sirdsapziņu varu aizstavet sūdzības rakstītaju, jo pazīsu šo cilvēku un varu teikt vienu-ja kads ir spējīgs nodrošināt darbu un godīgu, savlaicīgu, adekvātu samaksu-labāka darbinieka neatradīsiet! Visus tos gadus, ka viņš strādāja ar mums, nevienas pašas problēmas nebija, nekad. Ja es varētu maksat tik, cik vinam ir nepieciešams kredītu nomaksai-nekad nelaistu prom!!! Krīze, kaut tu...

A Artur 05.09.2011

Es neesmu soferitis-es algoju darba talbraucejus latviesus, kas brauc pa Eiropu.
Liene, ka tu zini, ka so cilveku pazisti, ja vien pati neeesi vina radiniece kurai vins licis kaut ko ierakstit, lai izskatas ka ir atbalstitaju sim rakstinam? smiekli nak dzirdot ka "Ja es varētu maksat tik, cik vinam ir nepieciešams kredītu nomaksai-nekad nelaistu prom!!! Krīze, kaut tu...". Lai nu ko teiktu, bet kaut kam tadam es neticetu. Anekdote, noteikti to iedosu ari izlasit ari citiem vadiotajiem, kurus pazistu. Sis joks uzlaboja manu dienu. Un nekautresos ari piezvanit uz seit publiceto numuru un noskaidrot kas tas ir par Guntaru, kas ir tik zelta verts - gribetu iepazities.
Bernudarzu raksta ielicejs uztaisijis. Sadu uznemumu vaditaji daudz maz zin viens otru (tapat ka soferi viens otru) un par soferiem atsauksmes atri vien izplatas.

G Guntars 05.09.2011

Labvakar. Es esmu tas Guntars, un pat neslēpjos! Mana sieviņa pat tev, artūriņ, vēstulīti uzrakstītja, un te nav analfabēta kļūda, ka rakstu ar maziem burtiem--Laimas kundze, jeb artūriņ...ja Tev ir smadzenes, samaksā tiem, kas vēl palikuši un ej pensijā, cieni to, kas nodibināja šo firmu.Ak jā, skabarga es! Sevi nelielīju, ja atceries, es vienkārši tā strādāju, man patīk ja manu darbu novērtē un tev, artūriņ(laimas kundze)Mana sieviņa iedeva arī kontakttelefonu, jau no rīta, kur tad tu esi? Ai jai jai, meliem īsas kājas! Un tagad tiem, kas lasa un meklē...ja kompānija no rīta 9.00, lasa atsauksmes SUDZIBAS.LV, par ko tas liecina? Un šis piedāvājums-75EUR.dienā, riņķis 5, nedēļas, trīs brīvas!!!Tas saucas ZUNDE TRANSPORTS!!
Vai, ārtūriņ, special four you! Paldies manai iepriekšējai kompānijai un vadītājam, ZELTA CILVĒKI!!!ARĪ MANI DRAUGI, ZELTA ŠOFERĪŠI, VISI MŪSĒJIE, NO ANGLO BALTIC!!!artūriņ, kā ir ar to informāciju...Redzi, es neslēpjos, lai gan šis portāls sola vārdus neradīt(noteikti iesūdzēšu eiropas tiesā)mani sauc Guntars, un es nekaunos no tā, ka man jāiet uz ieņēmumu dienestu pēc manas algas, jo Zunde transports nespēj samaksākt! Artūriņ, vai nosaukt firmas īpašnieces vārdu?

L Liene 05.09.2011

Tāpat es, Liene, esmu gatava jebkurai ieinteresētai pusei, sniegt info par mūsu bijušo darbinieku Guntaru, gan par to-kapēc viņš nomainīja savu dienestu pret tālbraucēja šofera darbu. Un vēlreiz atkartoju, īpaši tai personai, kurai tā nāca smiekli:D-info ļoti ātri izplatās. Ja cilvēks daudzus gadus ir bijis ikdienā un absolūti godīgi pildījis avu darbu-man nav pamata viņu neaizstavēt!!!
p.s Laimas k-dzei personīgi!
Ne īpaši uzticoties Jūsu godīgumam, viens no mūsu kolēgiem Jums zvanīja par iespēju sakt darbu Jūsu uzņēmumā-vai atcerieties ko tik viņam nesasolījat???? Bet viņam ir nelabs paradums-visu atstāt ierakstā:))) tā ka-meliem īsas kājas-labāk veiciet norēķinus ar saviem apkraptajiem darbiniekiem pati...lētak būs.

G Guntars 06.09.2011

Artūriņ, vai Laimas kundze, mēs esam šoferīši nevis suņi!!!