www.sudzibas.lv ZUM Krāpšana

AS Diāna inerneta veikals ZUM - Krāpšana

Pasūtīju statīvs urbjmašīnai 400mm urbš. Dziļ.60mm, samaksāju naudu un gaidu piegādi. Nākošajā diena saņemu sms "pasūtījums atcelts". Tikai pēc manas zvanās un e-pasta vēstules man apsolīja atdot naudu 2 - 3 dienas laikā. Es joprojām gaidu. Un viņas mājas lapā joprojām ir šāda prece lai piekrāpt citus cilvēkus.

Atbilde no ZUM Support Pārstāvja atbilde 21.02.2022

Labdien, Jūsu pasūtījums tika veikts ar bezmaksas izņemšanu Aizkraukles pickup punktā, nevis ar piegādi.Diemžēl, sakarā ar lielo pieprasījumu, šī konkrētā prece bija izpārdota attiecīgajā pickup punktā. Naudas atgriešana tika solīta 3 darba dienu laikā, kas arī tika veikta,jo pasūtījums tika atcelts 18.02.2022.Patērētāju aizsardzības likums nosaka veikt naudas atgriešanu 14 dienu laikā.

Papildināts JevMaks 22.02.2022

Lasiiet, lūdzu, uzmanīgi PAVADZĪME. Citēju: " ZUM.LV
AS “Diāna” Reģistrācijas nr.: 41203000447 PVN nr.: LV41203000447... Pavadzīmes numurs: ZUM-27339... Piegāde: Bezmaksas saņemšana ZUM pickup punktos
Mājai un Dārzam Aizkraukle, Gaismas iela 35, LV-5101" Tas nozīme, kā mans līgums ir ar AS “Diāna”, es maksāju naudu AS “Diāna” un AS “Diāna” pienakums piegādāt preci lidz saņemšana punktam. Man nav nekāda līguma ar Aizkraukles veikalu. Par visu krāpšanu ir atbildīga AS “Diāna”.

J