www.sudzibas.lv Zuluu Slikts serviss

Zuluu - Slikts serviss

26.12.17 pasūtam uz mājām ēdienu, sola stundas laikā atvest, gaidam gaidam paiet pusotra stunda. Zvanam atkal, izrādās viņi esot pazaudējuši mūsu pasūtījuma lapiņu, bez atvainošanās bez nekā vēl pajautā vai vēl vēlamies savu sūtījumu. Attieksme drausmīga.

B

D Dolara 18.01.2018

Tas normāli, pie viņiem.
Darbinieki nav kvalificēti.
Kāds vadītājs, tādi darbinieki.

Kurjers ir tik viens, dažkārt šķita, ka nemāk saplānot savu laiku.

D Dolara 18.01.2018

Nezinu, kā visu šo var vērsts par labu.
Pašai tas riebās, kad pati strādāju tur.
Apsola cilvēkam vienu, reāli kaut kas bremzē un rezultāts neapmierinošs.
Bet no otras puses nav mans uzņēmums, nebija mans pienākums tur ko mainīt.

K kārumniece 11.10.2019

11.10.2019. biju pirmo reizi Zuluu. Pasūtīju siltos suši ar tīģergarneli. Tie nebija rīsi, tā bija rīsu masa. Cik tīģergarneles paredzētas 16 gb. suši ? Mazdēls pasūtīja vok ar nūdelēm, arī tas ļoti nekvalitatīvs, nūdeles pārvārītas, dārzeņi arī, tāda ķepīga masa. Kad pateicu , ka suši nav lietojami, pasmējās. Pirmā reize un liela vilšanās. Kādreiz "Šokolādē" otrajā stāvā meitenes gatavoja gardus suši.

K Kristaps Cepurītis 20.10.2020

Burgeri sadedzinātu.Kartupeļi ciet.Sushi ne tie kas pasūtīti un nekādi.Neiesaku.

J Justa_aa 14.07.2021

Briesmīgs personāls!