www.sudzibas.lv Zukers2015 Apmelo cilvēkus!

Zukers2015 - Apmelo cilvēkus!

[slēpt]@inbox.lv
Šī būtne nelietīgi apmelo cilvēkus un izvelk no viņiem interesējošo informāciju un pēc tam izmanto nekrietni! Ir bijusi laba pieredze ar cilvēkiem, kas man ir izlīdzējuši, bet ja cilvēku, ko personīgi pazīstu nelietīgi apmelo, tā jau ir krimināli traktējama rīcība.
Cilvēki izmanto pakalpojumus vai palīdz kādam (šajā gadījumā nav svarīgi) ir abpusējais risks abām pusēm!
Un, ja tevi uzmet, tad tā tava karma, un ar to samierinies,un izdari secinājumus. Bet apmelot citus, bez nekāda pamatojuma nav tiesību nekādu.
Tas, ka prasa priekšapmaksu arī ir normāli, laikam būtnei maks par īsu, santīms nevelk, lai samaksātu?
Vai, lai ievietotu apmelojošo informāciju tieši ss.lv. Bet par to jau jāmaksā, a naudas nav... Tāpēc ir jānomelno citi?
Vai naktīs guli labi?

Katrā ziņā uzmanieties visi, un pārbaudiet, vai pēc sarakstes nav parādījusies sūdzība šajā portālā. Iespējams, ka mainīs lietotājvārdu un epastu.

Z Zukers2015 09.01.2016

Un ko interesanti esmu apmelojis un apstāstījis?
Aldis2016 varētu pastāstīt tuvāk?

L Lepnā Lavīze 09.01.2016

,,Ja tevi uzmet, tā tava karma, samierinies" - tad jau jebkuru krāpnieku var attaisnot, vainīgs tas, ko apkrāpis, bet krāpējs lai dzīvo tālāk. Ja tev, autor, gopņiki klusā stūrī ar ķieģeli iedod pa galvu un atņem visu vērtīgo, arī jāsamierinās, tā tava karma un vēl taču ir nākošās dzīves.