ZS Turbas - Atpūtas komplekss - servisa kvalitāte

Nekad nebrauciet, ja Jums piedāvāja Turbas! Bijām tur kāzās, vienīgais, kas tur ir labi - ēdienu kvalitāte. Pārējais - sūdi. Numuri ir netīri, vannā -iepriekšējo viesu "ādas pēdas", mati utt/, vienkārši pretīgi!! Numuros ir auksti, personālam viss ir "ejiet ar savām problēmām trīs majas tālāk", attieksme ir tāda: ''lieciet mums mierā!'" Norādīju, ka vannas istaba nav apkopta pēc iepriekšējiem viesiem, paskatījās kā uz "tautas ienaidnieku". Utt. Latvijā var atrast normālas vietas, kur personāls un serviss ir labs, bet Turbas nav starp tām!
Luīze

Atbilde no Turbas 14.05.2016

Labdien!
Vēlos atzīmēt, ka šis komentārs par Turbu saimnieci nav patiess, jo saimniece nebūt nav krunkaina, izskatās ļoti labi un alkoholu lieto retos gadījumos. Ja kāds no mūsu darbiniekiem ir kaut ko no Jūsu pasākumu "savācis", lūdzam sazināties ar mums pa tālr. 26355551 un visu situāciju izstāstīt vai rakstot uz e-pastu: [slēpt]@turbas.lv.
Jāpiebilst, ka pēc pasākumiem ar katru klientu pārrunājam pasākuma norisi un neviens mums nav teicis, ka noticis, kas tamlīdzīgs. Vienmēr saņemam uzslavas par pašaizliedzīgu darbu un attieksmi pret katru klientu, kā arī cenšamies nodrošināt augstu servisa kvalitāti atbilstoši viesu vēlmēm.

Ar cieņu,
Atpūtas kompleksa "Turbas"
Administrācija

R ric 27.03.2013

Oho!
Nebiju klāt, taču, mēs regulāri svinam pasākumus tieši Turbās: vidēji augsta līmeņa atpūtas vieta, kvalitāte saskan ar cenām, esam apmierināti un brauksim vēl. Nav bijusi iepriekšminētā negatīvā pieredze!
Varbūt šajā reizē apkalpošana tiešām nebija līmenī, taču es neko tādu līdz šim nebiju dzirdējusi. Pieļauju domu, ka viesi bija uztraukti un emocionāli, jo, kā saka, pagale nedeg viena, it īpaši tik nozīmīgā pasākumā, kā kāzas.
Fl.

L ljj 28.03.2013

Nebiju līgava, uztraukta nebiju, tomēr pamanīt netīru vannu var jebkurā omā!!!
Neticiet reklāmai un nebrauciet! Luīze.

L Liene laima 17.04.2016

Svinējām dzimšanas dienu Turbās. Saimniece Maruta savāca visus dzeramo pārpalikumus. Vairāk neesot un viss. Pati izskatās, ka lieto. Veca un krunkaina. Esot vienīgā, kas tur par visu gādājot. Viesiem tik lielījās, ka viņa te galvenā. Turbu seja - šausmas! Vai nav laiks saimnieces godā ielikt kādu no vedeklām? Izskatās, ka vairs turp nebrauksim un iesakām to nedarīt citiem. Latvija, paldies Dievam, pilna ar viesu namiem.