ZS Stirnas - Krapšana

ZS Srirnas saimnieks krāp ne tikai strādniekus ari valsti. Ka man stāstīja viņš atlaida netaisnīgi no darba cilvēku nesamaksāja par nostrādātām darba dienam a iemeta tikai drusku naudas. Vetārste piespiedu kārtā gribēja laj nogalina dzīvniekus nelikumīgi ne gāzes kamera bet ar indi. Dzīvnieki briesmīgos apstākļos uzturas sakropļoti bieži un daudz mirst nezin no kā.. Cilvēki ari strāda nenormālos apstākļos dubļos .. Darba oficiāli neņem jo jāmaksā nodokļus un alimentus maksātājus ari slēp.. Ka man stāstīja R. Šakins pateica ka viņš saimnieks un ka viņš teiks tā ari būs. Kur taisnība?

I

I Igor207 29.10.2017

Par šo uzñemumu daudz dzirdets un daudz video. Reputacija nau laba. Bet kuram nauda tam i taidniba un valst iestades te neko nevar lifzet ????

C critical thinker 29.10.2017

ne jau tad, ja bļaustīsies te. jāsniedz konkrētas sūdzības iestādēs ar pierādījumiem

B Beatrise Rozenberga 08.02.2021

TĀDS ĀRPRĀTS VAR BŪT TIKAI LATVJĀ UN KRIEVIJĀ. Varbūt ziņojiet dzīvnieku labturības iestādēm !

nu ja tu tā strādā strādā kā raksti, nebrīnos ka tevi atlaida.. vajadzeja skola macities.. tad tagad nebutu sudzibas jaskribele:))

Dainis 30.10.2017

Atbrīvojiet Villiju!