www.sudzibas.lv Zooluks (Juglas centrs) Iesmērē dārgu un nepareizu preci

Zooluks (Juglas centrs) - Iesmērē dārgu un nepareizu preci

Iegādājāmies kucēnu, kuram bija jāveic attārpošana. Zvanījām veterinārārstam, teica, ka tabletes varot iegādāties praktiski jebkurā zoo aptiekā/veikalā. Tā arī darījām - devāmies uz tuvāko, šajā gadījumā - Zoo Luks Julgas centrā un prasījām kādu attārpošanas līdzekli. Tā vietā mums tika pārdots dārgākais pieejamais pretblusu līdzeklis veikalā. No galvas nezinājām kā izskatās visi attārpošanas līdzekļu iepakojumi, tāpēc uzticējāmies pārdevējai un to arī iegādājāmies. Mājās, lasot kā tad īsti šis produkts lietojams, sagaidīja vilšanās.
Sunītim tas nozīmē novēlotu poti un lielāku iespēju saslimt, jo pēc attārpošanas jānogaida vismaz 10 dienas, lai potētu. Bet pote jāveic noteiktā vecumā.

Tā gan nebija vienīgā bēda - pārdevējas attieksme veikalā ļoti nepatīkama - mēģināja iesmērēt bez maz visas suņiem paredzētās preces, kas mazam sunītim pat nav vajadzīgas un kad jautājām par barību, protams uzreiz metās pie dārgā gala.

Situācija bēdīga. Nevajag pieņemt darbiniekus, kuri nepārzina veikala preci vai neprot valsts valodu un nesaprot, ko klients lūdz.

Vairs neiegriezīsimies un ja vien nerunājat krieviski vai neesat gatavi atstāt visu savu naudu veikalā, neiesaku arī Jums turp doties.

N nukinators 20.11.2013

līdzīga pieredze ar šo veikalu. pirku Krievijas zilā šķirnes kaķēnam barību, speciāli piekodināju, ka vajdzīga kaķēnu barība jūtīgiem kaķiem, jo šie kaķi ne katru barību var ēst, no mazāk kvalitatīvas barības var būt broblēmas ar spalvas izkrišanu. par to visu tika informēta pārdevēja, arī krieviski runajoša, varbūt tāpēc arī nesaprata, ko no viņas prasa. protams piespēlēja man visdārgāko iespējamo barību. rezultātā kaķēns vēma 3 dienas un neko citu vairs neēda. vienkārši drausmīgs veikals!