zoocentrs - murgs

Nu kur var pienemt darba tik nekompetentas un rupji sakot dumas pardevejas? iejot veikala rodas iespaid ska tirgus placi pardevejas ar darudzenem sezuz baribas maisiem un sava starpa sklai calo, par mani neliekas ne zinis ! labi izstaigaju maximu eju atpakal pardeeveja soreiz viena , mani ieraugot protams pat neiedomajas pamest savu sezamvietu un piecelties kajas , ta nu man ari zuda interesese seit kaut ko iegadaties un devos prom, diemzel saja veikala biju pirms sena laik ajau gan es gan ari daudzi mani pazinas iepirkusies , bet tad bija ja nesaubos citas meitenes , vienmer smaidigas sagaidija aprunajas ..ta ka bija prieks iegriezties ..vairs nav ne vienas no vinam diemzel! ieprieks vienmer jauki aprunajas paspelejas ar mazbernu ja bija lizdi , paradija zverinus , jutos ka pie draugiem, bet nu sis meitenes kas tagad nu ..tiesam nerosina velmi ar vinam runat un vel jo veirak kaut ko iegadaties

B