www.sudzibas.lv Zoo24 Slikts serviss

Zoo24 - Slikts serviss

Labdieni! Ja vēlaties vienkārši pasūtīt preci un to nekad nesaņemt, tad izmantojiet zoo 24 :) vēl tur var izbaudīt nekvalitatīvu apkalpošanu, piemēram, atbilde no pārdevēja: "karoče es zinu ko tu pasūtīji - būs:) :) :) pēc sarunas pagaidīju vēl nedēļu, bet nekas nav mainījies. Nesaprotu ideju šādiem veikaliem, uzskatu, ka vajadzētu vērt ciet šādas nekvalitatīvas bodītes, jo katrs nevar būt pārdevējs.

K

K Kate68 09.11.2017

Smieklīgi ir tas, ka tieši pirms diviem gadiem saskāros ar šo veikalu un bija tieši šāda situācija ELENA BONA ir tā lielā solītāja. Tātad secinājums Latvijā var pastāvēt arī ļoti nekvalitatīvi veikali.

A Ampelmanis 10.11.2017

Vēl smieklīgāk ir tas, ka jau pirms diviem gadiem bija šāda situācija... Tomēr turpini izmantot šo ļoti nekvalitatīvo veikalu :) Vai arī tas komentārs bija domāts it kā no citas personas? Tik tad vajadzēja nickname nomainīt, lai būtu ticamāk!

K kate68 10.11.2017

Nē, nē tā biju es pati un komentāru uzrakstīju, jo aizmirsu to pierakstīt sūdzībā, bet tiešām neiedomājos, ka tāpat var būt atkal pēc diviem gadiem tāpēc droši pasūtīju preces šajā veikalā.