Zobu balināšana - Zobu balināšana

Šī nebūs sūdzība... vēlējos noskaidrot, kur Jūs (ja nu Jums ir pieredze) ieteiktu iet balināt zobus un ar kādu tehnoloģiju?
Paldies.

Z

- ------------ 05.08.2010

tvaika ielā ej balinat zobus !!!

N nacionāliste 06.08.2010

www.dr.lv tur pajautā medicīnas forumā pie zobārstniecības.

L lince 20.08.2010

Es balināju Stomotoloģijas institūtā ar zoom aparatūru. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta :)

V vipo 06.12.2010

dentalartā, rezultāts apmierina. cena 100ls.

E Elina 17.01.2011

es arī balināju zobus Dental Artā. Man patīk rezultāts

, ,,, 18.01.2011

A pirms zobu balināšanas, vai ārsts jums ir paskaidrojis, ka balinot zobus tiek bojāta to emalja?

S Santa 02.03.2011

vakar biju balināt Butkēvičas zobārstniecā, tādēļ man šī tēma ir aktuāla patreiz :)
Esmu ļoti apmierināta, gan ar manu jauno holivudas smaidu :) gan higiēnisti ILzi Sipenieci!

. ..... 02.03.2011

ārstiem jau vienalga, kas ar jūsu zobiem būs pēc to izbalināšanas. Viņi ka tik savu piki dabū.
Man ar bija vēlēšanās pabalināt zobus, bet man zobārsts to ieteica nedarīt: jo tas balinājums nav mūžīgs...tas būs pēc pusgada jāatjauno. Un visas tās balināšanas tiešām bojā zobu emalju.

T ToSanta 02.03.2011

Vislabākais rezultāts būs pēc pāris gadiem, kad šīs pašas higiēnistes pulēs un slīpēs tavas protēzes!

B bebe 02.03.2011

mjaa zobi tiesam pec balinasanas paliek jutigi!!!Un par emalju jau neviens nedoma, tas naks atpakal tikai pec vairakiem gadiem.Esmu balinajusi zobus vienreiz majas ar White Light rezultats bija par apmeram 2 toniem bet man pasai ir diezgan balti zobi.Kad aizgaju pie higienista pec vairakiem gadiem, vina man teica, ka bojata emalja un smaganas, un tas notikt ari pec vienas reizes!!!White Light ir dross balinasnas lidzeklis tikai 10 minutes un viss.Intereseanti ja no vienas reizes zobarsts pamana ka emaljai kaut kas nav -kas tad notiks ja balina vairakas reizes!!!Iesaku kartigi apdomat!Un ja emalja nodilst zobi paliek arvien trauslaki

B bea 02.03.2011

Nu, "Dental Art" savu muzhu vairs neatgriezisos. Loti, loti nepatika attieksme, par parejo nemaz nerunajot.

S Sanija 23.03.2011

Ar cherry.lv nopirkto kuponu devos uz zobārstniecību Brīvības ielā 103 klīnija "Svelana".
Nepietika ar to, ka daļu no pakalpojuma nemaz netika izpildīta, turklāt stipri sabojāja priekšējos zobus.
Atgriežoties klīnikā bija tik rupja attieksme.
Rezumē: 3 stundu laikā mani zobi paši mainījuši savu atrašanās vietu uz kaula!!!
Izklausās drusku pēc zinātniskās fantastikas! Ļoti nepatīkams atgadījums, turklāt man atkal jātērē nauda, lai zobus atgrieztu iepriekšējā stāvoklī.
Neiesaku nevienam tur veikt zobu higienu.

č Čoms 23.03.2011

Visas zobu balināšanas beidzas ar to, ka zobi paliek caurspīdīgi(tos nevar saskatīt).

E edgars85 15.01.2012

Es gan ieteiktu balināt zobus šeit: http://zobu-balinasana.lv
Varbūt maksāja nedaudz vairāk kā parasti, bet visi paziņas man to ieteica personiski.

E edgars85 15.01.2012

Es gan ieteiktu balināt zobus šeit: http://zobu-balinasana.lv

W www.zobubalinasana.lv 02.09.2014

Es zobus pie zobārsta balināt neieteiktu nevienam - pat tiem, kuriem ir perfekti veseli zobi. Ūdeņraža vai karbamīda peroksīds, kuru izmanto visās zobārstu lietotajās metodēs - ZOOM, Brite Smile u.c.- nodara nopietnu kaitējumu zobu emaljai - zobi ātrāk bojājas, kļūst trausli un jutīgi. Pacientiem ar jutīgiem zobiem tie kļūs vēl jutīgāki.

Vislabākā informācija par to kā iegūt baltus zobus ne tikai tiem nekaitējot, bet pat uzlabojot to stāvokli ātri un lēti mājas lapā -

www.zobubalinasana.lv