Zobārstniecības klīnika "AG-A" - Slikts serviss

Sveicināti!NEPĒRCIET MINĒTO PAKALPOJUMU!!!Sodien visu dienu zvaniju, uz vakara pusi tomēr pacēla, pretīga rupekle, un pie tam vēl atļāvās mani aizskart! Uz manu jautājumu, vai tas ir vienīgais tel.nr uz visu klīniku, man rupjā formā tika atbildēts, ka zobārste ir kursos, bet pēc manas balss izklausās ka man izglītība ir sveša! Es uzdevu jautājumu, vai ārsts mani tiko pazemoja vai kā tas bija jāsaprot, uzreiz uzdots pretjautājums vai tad es nebiju pirmā kas to izdarīja! Biju šoka! Neticēju, kad izlasīju komentārus par servisu, žēl gan, ka nolēmu to izmēģināt uz sevis! Brīdinu arī citus. Nav iespejams sazināties ar klīniku un otrā tīkla puse ir neaudzināta rupekle, kas vēl sauc sevi par ārsti! Sazvanit kliniku nav iespejams! Labi, ja pec paris dienam tomēr kāds atbildēs! Izlasot komentārus minētajam pakalpojumam www.kolosali.lv, varat ari saprast kas tas ir par servisu! Nebojajiet savu veselibu, nervus un dzivi, un iesaku izvēlēties citu klīniku! Jauku visiem dienu!

D Dontkillmyvibe 19.07.2016

Pēc leksikas šajā sūdzībā top skaidrs, kādēļ attieksme pret Jums ir tieši tāda.

E ELLIO 22.07.2016

Kārtējā sūdzambībele,kas jāsūta ātrāk uz institūtu,nevis jāpieņem parastā zobārstniecības praksē. Derētu izveidot melno sarkastu,lai zobārsti savā starpā zin no kura klienta vēlams atkratīties.

Z Zane F 27.10.2016

Izmantoju šajā klīnikā zobu higiēnista pakalpojumu 2015. gada novemnbrī. Ļoti pozitīva dakterīte un apkalpošana kopumā ļoti laba. Iešu atkal! Paldies!